Bessie

Jaké zvíře se ke mě nejvíce hodí??

Chtěla bych zvířátko které se dožije minimálně 5 let. Rádo se mazlí a dobře se dá ochočit.

Nejlepší odpověď
anonym

Plyšák. A můžeš si vybrat jakéhokoliv. Nenáročnej, nic nežere, nemusí se venčit. A mazlit se s Tebou bude tak dlouho, pokud Tě to bude bavit.

Další odpovědi
Drap

Jestli chceš vybírat zvíře, podle toho, které se k tobě hodí, stejně jak se vybírá módní doplněk, tak si kup maximálně plyšové. A může být jakékoli.

briketka10

a dovolí ti mamka nějaké zvíře vůbec ?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-premluvit-mamku-aby-mi-koupila-psa

Damiana

Na co zvířátko? Tady máš „jmenovkyni“ – určitě se dá ochočit:-)
http://www.ko­carkynec.com/7113-bessie-panenka-barbie.html

DannyDee

Pořiď si Osmáka degu (byl se mnou 6 let a je s ním obrovská zábava). Je milý, přítulný a lehce ochočitelný (spával se mnou v posteli a neutekl). Cena: cca 300Kč

Beer4Real

tohle je od tebe asi sedmá otázka pořád o tom samém dokola, jednou nevíš jestli psa, pak chceš koně pak asi želvu teď něco do pěti let :)
kup si třeba dinosauruse a krm ho želvama.

jirkajirka

Prvně se musíš zamyslet nad sebou. Zvířátko bude kakat,čůrat a občas si může i odblinknout česat Jsi schopna toto po něm uklízet? Hlavně ze začátku než se naučí kam má chodit a i tak to po něm budeš musit odnášet Nenechávat ho dlouho samotné doma.. Může to být třeba kočička.Bude třeba s tebou i spávat.

kapka

Osmáka degu nebo jinýho osmáka. Nebo deváťáka. 😁

Damiana

😁

briketka10

😉 holky to ji mamka nedovolí