CarJa

Chci si pořídit zvířátko na mazlení.

Chci se zeptat s jakým typem zvířata máte zkušenosti že se dají dobře ochočit , jsou mazlivé a společenské. Mám chameleona a u toho my to chybí takže se teď rozhodují ze si koupím nějàké na mazlení. No kromě kočky a psa a králíka, s jakÿm jste spokojeni?

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli ti chybí mazlení a kontakt, tak netrestej zvíře!

Další odpovědi
marci1

Myslím si, že pokud máš ráda zvířata, jsou všechna na mazlení. Dobrý na mazlení je i přítel. 🙂

Drap

Zkus třeba hrocha. Zvíře je starost a ne plyšová hračka.

Hamon

A mně nechceš? :D

pitomlak

Opičku, dají se koupit, nebo načerno dovézt z Indie

Elis Pokorná

Fretka, potkan :) Největší mazlíci a společníci.

Freja

No… já mam morčata ale ty se mě bojí a tak. Když si výdeš s koněm tak můžeš jeho ale podle mě je na mazlení nejlepší pes a kočka a možná králík.

Xantyp

Pořit si chlapa.

Nely.P

Zdravím,
já ti mohu doporučit potkánka ale jsou to společenští zvířata takže nejlepší jsou dva a více stejného pohlaví 🙂

Krakis

Tak mi pošli fotku a telefon…