Fretka jako domací mazlíček?

Uvažoval jsem o pořizení fretky. Dá se dobře ochočit? Jaké jsou její výhody a nevýhody? Doporučoali byste mi ji? Děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
annas

Fretka je hravý domácí mazlíček – nadpis článku, z něhož se dovíte informace o výhodách, nevýhodách chovu, krmení atd.

Zdroj: http://www.ire­ceptar.cz/zvi­rata/drobni-savci/fretka-je-hravy-domaci-mazlicek/

Další odpovědi
anonym

Vřele doporučuji!!!mněla jsem více zvířátek ale FRETKA je teď již pro mně co ji mám vypiplanou od malinkata to nejinteligentej­ší,nejkrásněj­ší a nejláskyplnější zvířátko!!!Ale potřebuje hodně trpělivosti,správné stravování(přesné cílené granule pro fretky ,denně vlažnou ,čistou vodu a v dostatečné míře,vitamíny a minerály cílené pro fretky.NE průvan ani velkou zimu a veliké horko.Zdraví Vás ZAJ-PO

Zdroj: Fretka.cz