natalka.03

Miluje me porad pritel?

Dobry den mam pocit ze me pritel uz nemiluje..Jsme spolu 3 roky a mame 9 mesicniho chlapecka. Uz to neni jak na zacatku,vim zacatky jsou vzdy nejkrasnejsi ale jde o to ze semnou pritel vubec nechce komunikovat. Uz to trva asi tak rok. Byla sem v 3.trimestru tehotenstvi a k nemu do prace nastoupila jedna znama. Od ty doby se tesi do prace a doma se vecne hadame kvuli kazdy blbosti nejevi zajem ani o maleho kdyz mu nereknu at jde za malim sam nikdy nejde a vecer kdyz mame cas pro sebe rekne ze jde spat.kdyz se hi na neco ptam tak me nevnima a tpta se znova rika ze mysli na praci.Kdyz z malim cekame na zastavce tak je vidim stou znamou jak se smejou na sebe v autobuse kdyz odchazi vyjde a uz je zase ticho. a taky od te doby mame sex tak jednou za 2–3 mesice a to drive chtel pritel skoro porad. Ze mi to slusi rekl za cca rok jen jednou,a ze me miluje mi nerika jen kdyz se zeptam jestli me jeste miluje. A taky uz mi I nekolikrat rekl ze byla chyba se potkat :(. Proste se mi meni pred ocima nevsima si me ignoruje me I maliho ale kdyz je v autobuse sni tak cely zari co si o tom myslite? Prosim blby komenty typu je to chlap chlapi sou takovy si nechte..Byl jinej nez nastoupila k nim do prace ta znama!:( ale porad se vymlouva ze to ma v praci tezky..uz mi to prijde dost divny dekuju za kazdou odpoved

Nejlepší odpověď
yuko

Nemiluje Tě, rozejdi se s ním a začni nový život s někým, kdo bude mít rád Tebe a Tvého syna. Tady tomu jsi evidentně ukradená, vůbec ho nezajímáš. Přece si s ním nebudeš kazit život.

Další odpovědi
klumprt

Takhle jak to popisujete, tak to vypadá, že ne. Zdá se, že s vámi zůstává jen z pocitu zodpovědnosti za toho malého. Jenže ho to štve, takže v reálu kašle na vás i na něj. Taková zodpovědnost za dítě se dá pojmout dvěma způsoby. Jako břemeno, které člověku překáží v jeho víceméně sobeckých zájmech, nebo jako poslání a smysl života. Chtělo by to, aby mu někdo (asi ale ne vy, spíš nějaký rozumný kamarád) vysvětlil, že když tu zodpovědnost přijme tím druhým způsobem, bude šťastnější on, vy i to dítě. Pokud to takhle půjde dál, dříve či později od vás odejde.