smolicina

Jak získám zpátky důvěru přítele?

Dobry den, mam dotaz, nebo-li prosbu o rady. S přítelem jsem 2 roky. Pred rokem jsem ho podvedla s klukem, do kterého jsem byla zakoukana asi 2 mesice. Bylo to pouze jednou, v opilosti (vim, ze to neomlouvá, ale alkohol dodal kuráž). S tim klukem-Honza jsem se vidala poměrně často, jelikož pritel byl neustále pryc v zahranici (na 14 dni , pak se vrátil na 2–3 dny a zase odjel). S Honzou jsme se vídali, protoze jsem se nemela jak cele dny zabavit, zpočátku jsem mu jen s něčím mela pomoct, az později se z toho staly schůzky a takove randění. Po asi 2 měsících jsme uz ani jeden asi neovládli svoje touhy a měli jsme sex. Pritel vedel, ze s Honzou chodím ven a kamosime se, ale nevěděl, jak moc vázne to je, ani ja jsem si to nechtela připouštět. Svého pritele jsem milovala, ale byl v tu dobu hrozne často pryc a mne scházel kluk. A tak se to stalo. Spousta přátel i nepřátel mu rikala, ze jsem ho podvedla, ale on nikomu nevěřil, jenom mne a ja samozrejme tutlala a tutlala. Pred 3 měsíci , na konci dubna 2014 jsem se přiznala. Ani nevim proc, nahodou padla konverzace na toto tema a ja uz nechtela dal lhát. Po roce jsem tedy kývla, ze je to pravda a věřila jsem tomu, ze se nic nezmeni, ale to byla špatná volba. Behem těch uplynulých 3 mesicu se změnila spousta veci. Pritel mi prestal psát prvvni, prestal me hladit, libat a proste mazlit se se mnou, prestal delat veci, které kazda žena potrebuje. Potrebuje slyšet, ze je výjimečná a nejlepsi. Driv jsem to slychavala každy den a ted si to musim vynutit. Věřila jsem, ze časem se vse spravi, ale uz to jsou 3 mesice a je to snad jeste horší. Pritel me přehlíží, je mu jedno jestli spolu budeme dal i to, kdyz brecim. Jsem zoufalá každy den z toho, jak nechce nic řešit. Často mi to i vyčítá, ze jsem to udelala a rika, ze mi to bude vyčítat porad. At uz mu slíbím, ze to nikdy neudělám, nevěří mi. Jsem si jista, ze tu samou chybu uz nikdy neudělám, nikdo za to nestojí. Nema me prý za cloveka s kterym mu bylo dobre, ale za cloveka, ktery mu ublížil. Snažím se zapomenout a nehádat se , ale kdyz mi ve vztahu chybi jeho laska, tsk si o to taky rikam. Poradíte mi nekdo, jak mam důvěru ziskat zpet, popř. co mam udelat, abych zase pritel oči lásku a něhu získala zpet. Rozejit se s nim nechci, ani on se mnou, ale nemůžeme se oba trápit.
Dekuju předem za rady

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Hm, a o čom to je? Nevím, jestli jseš větší blbka ty nebo on, bejt na jeho místě, tak tě kopnu do p*dele hned. Sorry, ale fakt nechápu, co od tohohle čekáš. Nejste manželé, tak se normálně rozejděte a ty si pak můžeš chodit za kým chceš, bude to tak pro tebe lepší, hm? Doufám, že není tak blbej a po čase mu dojde, že má na někoho lepšího.
Hele, já mám přítele pryč na stáži už dva měsíce. Nikdy bych mu něco takovýho, cos udělala ty, neprovedla. Je to hodně o sebekontrole a lásce, víš, drahoušku…?

Další odpovědi
iceT

A ty se divíš,že přítel nedělá,co by dělat měl?Lásku a důvěru si holka nevynutíš.Navrhni,že se rozejdete,a podle reakce přítele se potom zařiď,se divím,že jste se nerozešli už dávno.

anonym

Důvěru už nezískáš,osobně bych tě poslal tam,kam tě to táhlo…

KatkatkaW

To od tebe bylo vůči němu fakt hnusné, nemáš se co divit, že se tak změnil. Ještě když jsi rok zatloukala.. Doufám, že ses ze své chyby poučila už napořád.
Plnou důvěru už od něj nezískáš, ale částečně se to může zlepšit. Buď pokorná a hlavně věrná a přetrp, co sis sama nadrobila. Třeba s tebou fakt zůstane. Jinak ho to, myslím, dřív nebo později přejde a vykašle se na tebe.

zjentek

největší tragédií mužského života je, když je jakousi přitažlivostí poután k osobě ženského pohlaví, které se absolutně nedá důvěřovat ..s tímto poučením můžeš dále pracovat

da ny

Těžko, ani bych se o to nepokoušela, bylo by mi stydno!
Vztah na samém počátku (2 roky) založený na podvodu, lži a nedůvěře nemá dále
smysl udržovat. Kdo neumí, pak zírá… Za blbost se platí a je třeba počítat s možnými následky.
„S čím kdo zachází, tím také schází.“ Nedivím se, též bych neměla chuť s vámi ztrácet čas a na mazlení už vůbec ne.
Takové věci se dají nejčastěji překlenout a odpustit v letítém manželství s dětmi (spíše to zvládají ženy).
Nevnucovala bych se a vyklidila bych pole :).

mosoj

Je to všechno jenom tvoje a tvého přítele věc. Nevím proč to tady ventiluješ a co očekáváš. Navíc očekáváš nemožné.

Dochy

Můj názor: Nabídni mu rozchod. Bez nějakýho dolejzání, prošení, slibování, vyčítání – toho už za sebou nejspíš máte dost. Současný stav, řekl bych, nemá žádné klady pro žádného z vás.
Buď rozchod přijme a bude to definitivní, nebo se za čas zas sejdete až to nějak přebolí, pokud si oba uvědomíte, že si scházíte. Nebo si uvědomíte, že byste si scházeli už teď.

Nedokážu si představit žít spolu třeba 20 let a stále si jen vyčítat staré křivdy.

Funna

ach jo…pan Uzel ví, proč říká: ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT…dovedu pochopit, že ses cítila osamocená a kamarádství přešlo v sex…ale holčičko, připadáš mi docela rozmazlená – tvá slova „to co žena potřebuje slyšet, že je výjimečná a nejlepší“…nemáš trochu velké nároky?…normální žena to nepotřebuje slyšet, protože to buď ví a z chování partnera to pozná a nebo je to chudinka bez sebevědomí, co jí uklidní klidně i lež, jen když jí dobře zní v ouškách…máš jedinou kliku, že te z nějakého, pro mne nepochopiteného důvodu, partner ještě neopustil takže k tobě neco stále cítí…ale vzhledem k tomu, že už ti neříká jaká jsi jednička, tak mám dojem, že se stejně za chvíli vrhneš do jiné náruče…takže ti poradím, ne kvůli tobě, ale kvůli NĚMU, abys nehledala jeho ztracenou důvěru, protože ji stejně nenajdeš a hledáš ji jen kvůli sobě, aby tě přestalo hryzat svědomí, ale raděj se s ním rozešla rovnou, protože to k tomu stejně časem dospěje…buď ti nakonec odpustí a ty to zase uděláš znovu, protože se budeš opět cítit opuštěná a nebo ti neodpustí a tvá potřeba poslouchábní lichotek tě vrhne do jiné náruče hlapa, co ti bude na začátku mazat med kolem huby…sorry, ale lepší radu pro tebe nemám…jo, vlastně mám…příště, až zase uděláš nějakou kravinu, nepouštěj si hubu na špacír a raděj všechno zapři, protože ono opravdu platí – co oči nevidí, srdce nebolí…

Agneta

Jste oba duševně nemocní, nebo příšerně nezralí, ale nic si z toho nedělej, takových je !!! :DDD
+++

  • Jiný chlapi si zase chtějí koupit pěkné auto a pošlou ženskou „šlapat po ulici“, a mají tu ženu skutečně rádi a milují ji.
  • Jiný chlapi si zase nemají šanci sehnat vůbec žádnou ženskou(a jsou přitom pohlední).
  • Jiný chlapi si v padesáti stěžují, že ještě nikdy nesouložili.
  • Jiný chlapi jsou pro každou ženu bohem.
  • Jiný chlapi se snaží ženu vlastnit jako nějakou věc.
  • Jiný chlapy by ani nenapadlo, něco s ženskou řešit, když jsou 27 dní v měsíci pryč.

+++
A o slepicích se mi psát nechce :DDD