Terésis

Jak dát nejevo city?

Já s přítelem teďka máme malou krizi… A Já bych mu chtěla dát najevo jak ho stále miluju a stojím o něj:) chtěla bych radu jak?:)
díky za odpovědi:)

Nejlepší odpověď
redy

Tak si sedněte a mluvte. Dávat najevo city, nějak nevím jak. Že po něm vyjedeš a budeš se tulit a tulit a tulit?

Je to jen moje úvaha, neznám, nevím, jak řešit krizi.Tyhle věci jdou mimo mě 🙂

Další odpovědi
gecco

Redy má pravdu z ´holčičího´ hlediska – mluvit a mluvit a rozebírat…
😉
Jako chlap ti poradím něco jiného

  • uvař dobrou večeři
  • skoč pro točené do džbánku a servíruj mu večeři i pivo nahá… A moc nemluv…

😉
___
Tím prvním jej leda dožereš…
Tím druhým – překvapíš, potěšíš, zaujmeš, nasytíš, napojíš – a přesně tak se chová milující člověk…
😉

sciglik

nechci byt chytry ale uvedom si co ti ted napisu jestli ze nevis jak dat najevo city a musis se ptat na internetu tak si zoufala to co mu chces dat na jevo je tvoje vec musis spravnou odpoved najit ve svem srdci

ivzez

Slovně, úsměvem, skutkem, dárkem, …

My tvého přítele neznáme.
Sama musíš vědět, čím mu uděláš radost,
čím jej zaujmeš, co nemá rád, …

Terésis

víš asi máš pravdu:) díky:)