maty55

Co dělat když se svámi chce partner rozejít?

Prosím o radu.mám přítelkyni zdá se že se semnou chce rozejít a to proto že prý už to neni jako dřív na začátku.že prý poslední dobou jsme se viděli málo a když se vidíme tak si toho stejně máme málo co říct.že prý to začlo být někdy před vánoci.já akorát pocítil že mi málo píše a třeba se neptá kdy přijedu za ní atd,..ale já pořád nevím kde je ta chyba!myslím si že prostě já poslední dobu jsem neměl tolik času se sní vidět a tak si myslím že jsem jí přestal bavit a že náš vztah začínal být stereotipní.ptal jsem se jí jestli máme ještě nákou naději ona řekla že neví.zeptal jsem se jí jestli už je rozhodnutá řekla že není.takže si myslím že je to tak 50na 50.prosím o radu hodně mi na tom záleží děkuji
Doplňuji:
Víte když sníte o holce 10let dnem i nocí a náhle jí máte tu vysněnou tak těžko se sní loučíte!a jestli mě opustí tak se stim nikdy nesmířim!miluju ji!

Nejlepší odpověď
panenka

Souhlasím zde s kolegyní nech tomu volný průběh.Pokud jste spolu hodně dlouho zřejmě si chce odpočinout v žádnem případě bych si na tvém místě z toho nedělala nějakou hlavu nech tomu volný průběh pokud píšeš že je to 50 na 50 tak ještě není nic ztraceno a můžete se k sobě ještě klidně vrátit přeji ti at ti to dobře dopadne

Další odpovědi
Adora

Nevim samozrejme co citi Vase pritelkyne, ale prestoze jsem na tehle strankach hledala neco uplne jineho, Vas dotaz me zaujal svoji neskutecnou podobnosti s moji situaci. Muj 8 let trvajici vztah se dostal do situace jako Vas. Nekolikrat jsem se to priteli snazila rict, ale nic to nezmenilo, takze jsem se s nim nakonec, prestoze ho miluju, rozesla. Neni uz tim, kym byval. A tak jak nas vztah vypadal poslednich nekolik mesicu me netesilo, spise mi to ublizovalo. Moje rada tedy je: zkuste ji dat co ji chybi a uvidite, zda Vas miluje.

anonym

Je to bolestne,ale asi nechat jit.Neobvinovat se,nechat volny prubeh.

poa.li

Řekněte si navzájem na rovinu, co vám vadí a co ne. Třeba je to jen nedorozumění. Nebo je třeba jakási přestávka pro srovnání si všeho v hlavě. Zkuste se chovat tak, aby jste ji připadal vzácný. Ženy…

Fred

Tak vzpomente jake to vlastne bylo tehdy, kdy s tim byla spokojena. Vzpomente, co rikala, kdyz s vami byla stastna. Podle toho pak udelejte nejakou zmenu. Anebo to chce treba neco uplne jineho. Tezko radit, proste to chce najit, co ji chybi.
Kazdopadne hodne stesti.

maty55

Ještě dodám že posledních 5dní přemýšlim ve dne v noci kde se stala chyba?!a co jí chybí?!ale opravdu nevím jsem v koncích