pájulinka

Proč mi přítel v opilosti řekl věci,co mě boleli ,nato sahal kamarádce na zadek a prsa a vzápětí mě k sobě volal?

Byli jsme s přítelem na plese a všechno bylo v pohodě (jelikož se tam přítelovi nechtělo a proože co je prý se mnou se nechce zbytečně opíjet,ale en se se mnou občas pochlubit-takhle to aspoň říká už druhým rokem,co jsme spolu). Vztah máme úžasný a dává mi to najevo. Jen jsme přišli na ples bylo vše zalité sluncem a přítel se vyhýbal panákům.Jenže pak pro mne přišli kamarádky abych šla tancovat.Tancovali jsme v kruhu a po chvilce n všem holkám začal kamarád tancovat za zadky.No od tE doby ,co to asi přítel viděl,byl s klukama pořád u panáků.No šla jsem si odskočit na záchod a když sem si k němu šla přisednout,tak mi řekl,že mám támhle.holky a že už mu je všechno jedno,že mě nemiluje,tak ať ho nechám.Že chce být radši sám a já jsem poznala,že je šìleně opilý,protože u toho usínal.Jenže já ho tak ještě nezažila,tak mě to rozbrečelo a on odešel zpět k pultu s panáky a začal tam šahat jedný ženský nzadek,tak jsem odešla na vzduch a po deseti minutách pro mě přišla kamaràdka,že chce svojí ženu,že mě hledá,tak ať jdu zanim.Já šla a on mě začal šíleně vyznávat lásku a všem okolo začal říkat,jak mě miluje,že jsem ta njlepší ženská na světě a že ví ,co ve mě má.Jenže já i přesto dumám,poč říkal tamto ošklivý a proč ošahával tu ženskou pak najednou zase jako nic?On si teď na nic nepamatuje… máte někdo na ten skrat odpověď prosím ?

Nejlepší odpověď
quentos

Ehm, říká se, že v opilosti člověk ukáže svou pravou tvář… kdyby si Vás vážil, neříkal by nic takovýho ani při největší vopici.

Další odpovědi
hanulka11

Prostě se vybarvil, řekl co si myslí a to by střízlivý neřekl
a že se s tebou chce jen chlubit, promiň to je ubohost
taky asi před kamarády nechce vypadat jako nějaký chudák ,tak se prostě předváděl jaký je machr…
aspoň jsi ho poznala- lepší to v opici nebude …někdo se pere, někdo uráží druhé, někdo usne , prostě každý je jiný- je jen na tobě ,jak to budeš tolerovat a snášet

aramah

Když budu vycházet z toho co je tu psáno,pryč dokud je čas.
Bude to tím že nesnáším opilce a když ztrácí nad sebou kontrolu,není co řešit..

Nikkol

Vůbec bych to neřešila. Pokud je to tak ojedinělé.Pěkný trest pro něj je ta děsná kocovina. 🙂 Je to trdlo:-))

anonym

Otázka by měla znít možná trochu jinak: Jestli se to bude opakovat?
Říká se, že ve víně je pravda. Nemám s tím takovou zkušenost. Alkohol jenom uvolní zábrany, které má člověk ve střízlivém stavu. Potom může být podnapilý jedinec příliš žoviální, může si myslet, že je výborný bavič, může chtít každému projevovat náklonnost a spoustu dalších nesmyslů. V podstatě ale všechno tohle není o ničem opravdovém. Smysly jsou otupělé alkoholem a normální člověk se potom má snahu za své chování omlouvat a stydět. A to v tom lepším případě. Jsou opilci, kteří tvrdí, že si nepamatují, že svoji ženu zmlátili. Nevěřím tomu. Nejspíš to JENOM zaspali.
Asi bych za střízliva manželovi řekla, že když se nedokáže kontrolovat, tak nesmí pít, že s ním jinak nezůstanu. Teď Vás urážel a ztrapňoval. Když to necháte být, bude to s přibývajícím časem jenom horší.
Odpustit je pro manželství to nejlepší, ale musíte si být jistá, že tohle se nebude opakovat často a také tím, že Vás osobně to nebude zbytečně ničit.

Damiana

Pro každého znamená cesta do společnosti něco jiného. Někdo ji bere jako příležitost k tomu, udělat si se svou partnerkou hezký večer, jiný zase k tomu, jak ze sebe udělat naprostého trotla.
Viděla jsi zkrátka teď svého přítele v tom horším světle. Tohle dokáže s lidmi alkohol. A udělal sobě i tobě pořádnou ostudu. Je na tobě, zda budeš nadále žít ve strachu, že když se napije, máš se na co „těšit“. Hlídat ho před sklenkou ohnivé vody také nejde pořád a vpravdě, je to dost sebedestruktivní. Pokud to bylo poprvé a on si jak, říká, nic nepamatuje, možná si své chování přece jen uvědomil a stydí se za sebe. To by byla ta lepší varianta. Že se poučil sám a nechce, aby se situace opakovala. Ale slepě tomu věřit se nevyplácí.
Daleko víc, než jeho bohatýrská pijatyka mě ale zaráží to, že se s tebou chtěl hlavně pochlubit. To je dost primitivní. Nevím, nevím, jestli tohle je ten nejlepší partner pro život.
Ale mě zase tak vážně neber, já mám hodně vysoké nároky.

mojitek

Jednoduše řečeno : je to pitomec.

lukas.zmizik

no zkratka zarlil na kohosi …pokud partner zarli v rozumne mire, je to fajn, ale nic se nema prehanet… jestli jste spolu jinak spokojeni, ja bych to nechal plavat…

anonym

Divím se vám že takové kraviny řešíte na Internetu. Prostě měl kaču jako bejka. Ve skrytu duše se o vás bojí. Jistě to není žádný suchar, nenechte si radit od cizích.

MichalN

Myslim ze nejjednodussi odpoved je, protoze mu to tolerujes

  • taky myslim, ze je dost mozny, ze to z nej vylitlo jako to co si mysli doopravdy, kdyz byl posilnenej alkoholem, to ze si to nepamatuje muze byt vymluva
  • v kazdym pripade je mozny ze se to bude do budoucna zhorsovat, ale taky to mohl byt zkrat, to uz musis zjitit ty 🙂