Velbloud

Mastné vlasy

Mám problém s mastnotou vlasů. Vlasy si musím mít každý den, někdy i dvakrát denně, stává se to čím dál tím horší. (Což je logické.) Nemáte nějak návrh, jak zastavit čímdál tím větší maštění vlasů? Zkouším si vlasy nemýt o víkendech, kdy jsem méně v kontaktu s lidmi.

Nejlepší odpověď
rynek878

doporučuji přečíst si tento článek i s nabídkou přípravků na vlasy

link:

Zdroj: http://www.vla­sy.cz/vyhraze­no-pany-profesionalni-pece-vlasy-id5480.html

Další odpovědi
aramah

Ostříhat do hola :D

mosoj

To co zde popisujete již není na nějakou kosmetiku z drogerie. Také jsem měl podobné problémy.
Pokud se vám nechce na kožní, zajděte do lékárny a kupte si dehtové a sírové mýdlo. Dříve se to vyrábělo v jednom jako dehtosírové mýdlo. Těmito mýdly si střídavě myjte hlavu místo pochybných šampónů. Dále si opatřete ARVIT v ampulích značka de Miclen ( vyrábí se na Slovensku ) ale v některých našich drogeriích se sežene. Já ho dodenávna kupoval v Tescu, ale nyní musím objednávat na inetu. Po umytí hlavy vmasírujte do pokožky ještě při mokrých vlasech. Jinam než do lékárny bych nešel. Třeba vám dají ještě nějaký jiný typ. Toto je můj typ ověřený léty na sobě.
Umytí mýdlem a aplikace ARVITU vám přinese okamžitou ůlevu a intervaly potřebné k mytí vlasů se začnou prodlužovat.

Zrovna minulý týden jsem si kupoval na radu kožního lékaře v souvislosti s kožními problémy žitné mýdlo v lékárně. Mýdlo meje ale nevysušuje pokožku o šampónech nechtěl kožař ani slyšet. To dehtosírové na tu hlavu mi tenkrát také poradil kožní lékař.

hanulka11

Jsou speciální šampony na mastné vlasy..pokud je používáte a nepomáhají. Navštivte kožního lékaře.

Pamatuji si jako holka -dříve jsme měli doma jeden šampon a tím si všichni myli hlavu.Jistě ,nebyl tenkrát výběr jako nyní. Ale určitě by bylo dobré vybrat ten vhodný jen pro vás a ne třeba ten co používá vaše paní/pokud nějakou máte/

Mili @

A co zkusit používat suchý šampon na vlasy, nemusel byste si tak často vlasy umývat…

zhuzupets

Vydržet..nemýt vlasy 2× denně. Jednou za 2 dny postačí a umýt březovým šamponem, na závěr spláchnout octovou vodou..do měsíce máte po mastných vlasech..

Berušinka

Jediné, co mě napadá je vylepšit stravu, zvolit vhodný šampon, vhodnou péči o pokožku hlavy. Pak snad jen nějaký odborník.

ReHu

Logické to není.
Znám několik lidí, kteří si myjí vlasy denně. I má kadeřnice.
Je dobré zvolit vhodný šampon. Vyzkoušet buď určený na mastné vlasy s hloubkovým účinkem nebo jemný, určený pro denní mytí vlasů. Octová voda, je dobrá. Pozor voda s troškou octa! Ne naopak.
Také si myslím, že možná dobré zamyslet se nad skladbou stravy.
Dehtové a sírové mýdlo je dobrý tip.

Cizecek.M

Já jsem s mastnými vlasy měla neskutečné problémy… Ani nevzpomínat. Zkusila jsem kde co, ale nic moc mi nezabralo. Jen právě ten šampon od Milva. Změna po prvním umytí. Ale ne, pak už nemusíš denně umývat. Je to neskutečná úleva :)

Derrynka

Nejde o vlasy, jde o to, že se ti mastí pokožka hlavy. To je důvod, proč máš mastní vlasy. A jak to vím? No, protože já s mastnými vlasy taky bojuju a to dost dlouho. Teď jsem ale zkusila vlasovou péči od milva a přiznám se, že je to konečně něco, co mi pomáhá. Ale pozor, kupovat jen na jejich webu nebo v obchodě… Jinak můžeš koupit padělek. Jejich šampony mají na etiketě hologram, to je záruka originality.

BarunkaKar

Ahoj Derry, jak dlouho používáš Milva šampóny? Dají se používat denně? Nebo to pak není potřeba? Přestaly se ti pak ty vlasy mastit tak často? Já mám vlasy i lámavé a dost mi padají.

KaraskovaAl

To jsou přesně dotazy, které mi bereš z pusy… zajímá mě přesně to samé a budu moc ráda za info… Já bych ráda sehnala něco, co mi pomůže natolik, že si vlasy budu umývat jednou za tři dny a vlasy budou celé tři dny naprosto v pohodě… Ale nevím, zda je šance…