Berušinka

Suchý šampon

Poradíte, kde bych mohla koupit suchý šampón, a který je podle vás nejlepší ? Hodně se mi mastí vlasy a musím si je často mýt – skoro každý den. Zrovna dneska jsem narychlo a nečekaně musela odejít, zkoušela jsem různé učesy, česala na všechny strany – nakonec jsem tasila dětský pudr a „kydla“ to na hlavu – usměvné, že ? =)=) Ale sama jsem byla překvapená, jaký to mělo výsledek. =) Jsem ráda, že jsem si nějak poradila – ale ten suchý šampon bych brala radši 😁

Nejlepší odpověď
dagry

Tak u nás se dá suchý šampon normálně koupit v drogerce a má pořád stejný „komunistický“ obal jako dříve. A teď v posledních nabídkách Oriflame ho tam nabízejí ve formě spreje za 99,–Kč. Minulý měsíc jsem ho kupovala pro syna, protože ho chtěl vyzkoušet. Ale nevím jak je spokojen, protože se mnou nebydlí a já jsem se ho už pak neptala. Ale každopádně suchý šampon existuje.

Další odpovědi
rybíz

Suchý šampon byl skvělý výrobek, ale už hodně dlouho jsem o něm neslyšel, takže nevím jestli se ještě vůbec vyrábí.

ReHu

Poslední roky o něm nevím, ale nedal se z vlasů zcela vyčesat a na tmavých vlasech to vypadalo, jako když jsou zaprášené.
Pokud se vám vlasy mastí, že je třeba je mýt každý den, doporučuji buď slabou trvaloiu bez natáček, popř.podle toho, co se vám líbí, nebo kratší vlasy s kvalitním střihem a mýt vlasy každý den.
Mé kadeřnici se také vlasy mastí více a myje si vlasy každý den. Kvalitní šampony neškodí.

Delta

Suchý šampon Amica jsem viděla i v Tescu-stojí cca 25,–Kč,nebo Profimed vede sprej,ale ten je asi za 240 Kč,–.Používám nárazově oboje-také mám problém s mastnými vlasy.

tojsemjá

Normálně ho vede většina drogerií.Teď jsem si ale koupila suchý šampon ve spreji od Oriflame.Je to novinka,takže ho nemám vyzkoušený,ale protože jsem před lety používala sprejový suchý šampon od VICHI,tak jsem s koupí neváhala-je to pohodlnější.A do třetice-dostala jsem se kdysi náhodou ke spreji od AVENE.Nebyl to prášek,ale tekutina a používala jsem to na chatě,kde je mytí hlavy dost problematické­.Vyhovovalo mi to,ale nikdy později jsem na to nenarazila a ani si nepamatuju na název.