MetalLady

Existují nějaké přípravky z drogerie na zesvětlení černých vlasů?

Mám je asi barvené půl roku černou barvou. Teď jsou na světle místy hodně tmavě hnědé a místy pořád černé (používala jsem citron a heřmánek). A tak se ptám, dá se v drogérii koupit nějaký odbarvovač, který vlasy odbarví třeba jen do hněda a nepoškodí tak moc vlasy jako stažení peroxidem po jednom použití hned do blond?

Odpovědi
kacka_jelin

Existují různé zesvětlovací šampony nebo zábaly. (pokud nebudou v drogerii zkuste kadeřnictví)

Baromut

V kadeřnických potřebách se dá koupit přímo stahovač barvy… Ale narovinu, černá je pěkný svinstvo, obzvlášť pokud ses barvila barvou z drogerie. Nemusí se ti to podařit.