Lorelai

Můžu mít mastné vlasy od toho, že používám stále stejný šampon?

Používám Gliss Kur od Schwarzkopf, má černý obal a je pro velmi poškozené vlasy. Používám ho asi od června nebo května, vždy šampon poté kondicionér a ještě bezoplachovou péči. V létě mi vlasy vydržely hezké a nemastné klidně i 4 dny, spíše 3 a teď je mám už druhý den ráno u kořínků mastné, není to moc vidět, ale hezké to není. Může to být tím, že používám stále stejný šampon nebo tím, že si dávám kondicionér i bezoplach. péči? Zkusila jsem asi na týden používat jen obyčejný head & shoulders ale bylo to stejné.
Děkuji všem za rady

Odpovědi
Mika47

Moje kadeřnice říká: "Čím častěji si vlasy umýváš, tím častěji se ti mastí. "
Zkus si vlasy neumývat tak často. Zkus si třeba o víkendu (když jsi doma) vlasy od čtvrtka nemýt a umýt až v neděli.. Třeba to pomůže. :)