Geesha

co a jak barvicí šampon na vlasy?

Barví pouze vlasy nebo i trochu jakoby kůži? co se stane když mi čerstvě obarvený vlasy zmoknou (asi tak druhý den)? neodlupujou se částečky barvy a pak se to nechytá třeba na oblečení? dk

Odpovědi
zij.kedluben

Kůži ti to obarví ,ale to se smyje při prvním mytí ,když zmoknou ,nevadí to ..

Sůwa

Barvicí šampon je třeba Palette Color Shampoo. Možná trochu kůži nabarví, ale já hned po opláchnutí umyji vlasy ještě jednou šamponem a je to pryč. Na nic nepouští, barva se neodlupuje, údajně by měl vydržet až na 24 umytí, ale to tedy nevydrží 🙂