malina123

Co je dobre na mastne vlasy?

Doplňuji:
na mastne vlasy co jé dobre

Odpovědi
Rommart

Již od mládí používám doma vyráběný Kopřivový šampón a je to super.

marci1

Známá používala Nioxin a byla spokojená. Tato značka je sice péče proti vypadávání a řídnutí vlasů,ale hlavně je to šampon čistící a měl by odstranit nečistoty a maz z vlasové pokožky a tak vlasovou pokožku vyčistit a zneutralizovat. 🙂

http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=nioxin
Doplňuji:
Oml. : https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=nioxin&i­e=utf-8&oe=utf-8

KamilaN

Jednoznačně šampóny Milva! Používáme už několik týdnů celá rodina. Já měla před používáním vlasy pořád mastné, lámavé, vypadávaly mi, byly krepaté. Nejraději máme Milva s chininem, ale na mastné vlasy jich mají víc, koukni https://www.mil­va.shop/sampo­ny-pro-mastne-vlasy/ .

Vercule

Holky, koukala jsem se na shop notino a mají tam moc hezkou nabídku produktů na mastící se vlasy. Asi od nich něco zkusím, ale byla bych ráda za tipy od vás… Co se osvědčilo vám z tohoto shopu? Děkuji.

Honzin8

Já jsem si úplnou náhodou koupila péči od Vichy Dercos Anti-Dandruff . Taky na notino. A super. Krásně mi pomohla. S vlasy už problém nemám, naopak :) Zkus, doporučuju, budeš mít po problému.

Cizecek.M

Prosím tě, jak dlouho trvalo, než ses lupů zbavila? A už se nevracejí? Je to dlouhodobé a trvalé řešení tohoto problému?

Honzin8

No, díky této péči z notina jsem pozorovala změnu k lepšímu už od prvního použití. Jako lupy nezmizely hned, ale mizely postupně. Teď používám jen tento šampon a s lupy problém absolutně nemám.

KaraskovaAl

Tak je ale super, že opd prvního použití byl vidět účinnek a změna k lepšímu :)

Cizecek.M

Mohu jen potvrdit :) Jen prosím, kdo si bude šampon Milva kupovat, tak jedině na jejich webu, tak je jistota originálu! Jen originál má na etiketě hologram.

KaraskovaAl

Aha, takže podle toho hologramu se dají poznat originály? A když budu kupovat na netu, tak hologram přece nepoznám… Nebo jak mám jistotu? Jaký je jejich origo shop, kde ty šampony seženu?

Derrynka

Taky s tím bojuju :/ No, je to tím, že se ti mastí pokožka hlavy… Pak máš mastné vlasy. Proto je napřed potřeba odstranit příčinu, pak nebudeš mít mastné vlasy. Znáš vlasovou péči milva? Ty šampony jsou perfektní, díky nim nemám nejmenší problém.