zvonisek

Líbí se vám video v odkazu? Co na něj říkáte?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=b36ETW6cI­IM

Mě se zdá celkem povedené, myslím, že tato videa slouží pro zamyšlení.

Nejlepší odpověď
klob1

Ano, přesné, že nikdo neví, kdo koho může zachránit. A to kdo jak vypadá není podstatné, ale to jaký je. Ale o na krása čloěka je uvnitř ne napovrchu. Ale i ten nehezký člověk může být v životě mnohem hezčí, nežli ti, co jsou naopak. Znám lidi, co nikdo neviděl krásu, ale pak v životě i nehezká holka byla mnohem hezčí nežli ti holky, co bývali. O takové mi to bylo už tehdy jasné, ale ostatní to tehdy neviděli. Tak se jí také posmívali. A dnes před ní padají ústy k zemi.

Další odpovědi
aliendrone

Koukám, že zdejší srabíci (s čestnou vyjímkou Mc Merkuriona) se k odpovědi nemají, takže i když jsem měl obavy, že půjde ZASE o něco nechutného…

ANO, video se mi líbí, poukazuje vystižně na důležité problémy. Tentokrát dostaneš ode mne i hvězdu! ;) :)

orestez

Ano. Neuvěřitelně skvělé a výstižné!

marci1

Líbí. Málo myslíme na ostatní. 🙂

Mc Merkurion

… blbost, přestože to trvá jen 37 vteřin, tak to po dvaceti vypnu a nedozvim se pointu, věnovat dalších 17 vteřin svého života, abych se dozvěděl že je to vo darování krve (já teda čekal že to bude vo šikaně) …

… pro Aliena: nebyl jsem zde přítomen, ale ihned napravuju … a jak zjišťuju, mám asi jiný vkus než všichni ostatní, nebo že by odpovídali jen ti, co se jim to líbí ???
… to se tak někdo má, když si může prohlížet videa, já dělám furt dokola: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nadreli-jste-se-nekdy-uplne-zbytecne-kdy-to-bylo

aliendrone

Mc Merkurion >>> Tak od „uživatelky“ je to významná změna oproti různým „zasmrádlým“ či jinak nechutným dotazovaným záležitostem, což vítám.

Upřímnou soustrast s tou bílou srágorou, ale ber to tak, že tam u vás třeba lidi v tom umí jezdit autem. Včera časně ráno se to tady taky na chvilku ukázalo – neskutečný porod, co dnešní Pražáci na tom předvádí!! (A to navzdory zimním gumám, ABS a vůbec dalším vymoženostem!!)

A s těmi srabíky narážím na svoji odpověď > https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-nejaky-chytry-toaster-ktery-po-dokonceni-procesu-toastovani-pipne-ci-da-vedet-treba-na-mobil-prozvonenim-sms , od které jsem si sliboval hojnou „veselou diskuzi“, která se snese na moji hlavu a potažmo od cca poloviny uživatelů mužského pohlaví i palce.

Hmm, zdá se, že zde moc CHLAPŮ není, spíš jen takových „přizdikakánků“. Bože, kam jsme to dospěli, že jsme už „předpodělaní“ i přes internet? :(