Complex

Existuje nějaký chytrý toaster, který po dokončení procesu toastování pípne či dá vědět třeba na mobil prozvoněním, sms?

Odpovědi
Edison

Jestli myslíš tohle: https://www.go­ogle.com/sear­ch?newwindow=1&hl=cs&­site=imghp&tbm=is­ch&source=hp&biw=1­438&bih=757&q=to­aster&=&oq=&gs­_l= tak jako to docela hlučné vyhození a ukončení Ti nestačí???

Kepler

To sice nevím, ale vyvíjím pračku. co mi po skončení praní začne hrát Sajuz něrušímyj. A hned každý bude vědět, která bije.

aliendrone

Samozřejmě! Jde o vysoce sofistikovaná zařízení, které toho umí nesrovnatelně víc, než jen blbé pípnutí! Pravda – zatím jsou to jen nějake betaverze a přes nepopiratelná pozitiva potřebují vychytat mnoho much a nedostatků, ale myslím, že po pár milionech let evoluce se to podaří dovést k dokonalosti. Tady máš nějaké ukázky! ;) :D :D > https://c.wallhe­re.com/photos/9a/d8/wo­men_group_of_wo­men_bikini_Mi­randa_Kerr_Ales­sandra_Ambrosi­o_model_Doutzen_Kro­es_beach-304443.jpg!d

elkon

K čemu upozorňování, když vidíš, že přístroj vypnul ohřev.