Které je podle Vás nejlepší krmivo pro psy (velká plemena)?

Nedávno jsem se od veterinářky dověděla, že Chappi, Pedigree apod. jsou jen navoněné, marketingově proklamované sra**y :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlepsi? Vyvazene jidlo - tj. vcetne praveho masa, kosti, apod.

Co se tyce granuli, tak my kupujeme z granuli labradorovi Acany, Chicopee, Bosche a K9.

Další odpovědi:

Zlatý

My jsme používali Purina ProPlan
http://www.proplan.cz/…

Stříbrný

Tak nejlepší je pro psy asi "domácí" strava. Prostě jim vyvářet. Můj táta - kynolog vyvářel - maso + rýže nebo těstoviny - to je určitě pro pejsky nejvhodnější. Všechno to jsou marketingové sračky - i s konzervami, které jsou příšerně přesolené pro ty psy!!!

Stříbrný

My jsme našemu psovi kupovali jak granule, tak maso, které nám jeden obchod speciálně objednával (bylo to na vesnici =)). TA samozřejmě kosti a tak. Bohužel nevím jakou značku doporučit, bylo mi v té době teprve 8 a bylo to o stát vedle. Ale můžu říct, že pejsek prospíval a kromě jednoho klíštěte neměl žádné problémy =)

Pokročilý

Z hypermarketů není krmivo to nejvhodnější. Dobrá je Calibra.
My nyní krmíme našeho hafa superprémiovým krmivem Platinum.
Je labilní na žaludek, po ostatním má průjem. I pamlsky musíme hlídat.

Pokročilý

Takhle, co se týče Pedigree, u nás je to opravdu ale opravdu sračka. Pravé anglické Pedigree je ale něco úplně jiného. Jinak děda je kynolog a vážně jedno z nejkvalitnějších krmiv je Royal Canin. Jeho pes má cenu ale přibližně 500 000 Kč takže si myslím že svého psa takto necvičíte a proto jako kvaliní a za dobrou cenu jak už zmínil dědapetr od Puriny Pro Plan. Dále ještě Kanadská značka Anka která je za relativně nízké ceny v super kvalitě. Tyto dvě krmiva by byla asi optimální.

Bronzový

Podle mě je nejlepší Purina Proplan, je to kvalitní krmivo...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.