kalimerokure

Jaké granule pro labradora?

Můj otec si nedávno pořídil labradora a moc neví, jaké granule mu dávat. Vždycky choval spíš menší plemena. Já nakupuju granule pro psy třeba tady: http://www.krmiva-grel.cz/granule-pro-psy/, ale labradora nemám, tak nevím, které z nich by pro něj byli nejlepší. Díky moc za všechny tipy.

Odpovědi
jáára

Pro-Plan, ne?
takovej kompromis. já tím krmím

zzzlatokopka

Labrador je žravej:-) mám ho doma:-)

Je jedno jaká značka, podstatné je složení. Musí tam být hodně masa, čím víc, tím líp, jinak bude mít pořád hlad:-((( Žádné pedigree, to vedle masa ani nestálo:-(((

Doporučuji krom granolí i sem tam konzervu, nebo kapsičku. Náš pes jí i mrkev a jabka:-)

Adula.57

Doporučuji Proplan. Je sice trochu dražší, ale při koupi velkého balení se to vyplatí. Je to kvalitní krmivo, dobré na klouby, zdraví a srst.
http://www.purina-proplan.cz/pes

Emefej

To si měl otec zjistit před pořízením psa. V každém obchodě by měli být schopni doporučit vhodné granule pro danou velikost psa.

Adiís

Purina – pro plan tyhle by mu mohly vyhovovat dávám mu je taky . :)

renault

Máme labradora již 11 let a je zdravý ,nekrmíme ničim jiným než Akanou,byla námdoporučena a vyplatila se ,vúbec na ty leta navypada a má nádhernou lesklousrst

Cizecek.M

My kupujeme lisované granule od Slovakia farma. Ty jsou podle mě nejlepší. Osvědčily se nám maximálně. Hlavně svým složením.

Millisek

Taky kupujeme ty jejich lisované granulky https://www.kra­lovstvikrmiv.cz/p/li­sovane-hypoalergenni-granule-slovakia-farma-farmarsky-dvor-26-14-20-2-kg. Mají svou vlastní recepturu a složení se mi fakt líbí.

Vercule

Co to znamená, že jsou lisované?

SarrahParker

Při výrobě se dodržuje nějaký speciální postup, že se zachovají veškeré živiny a minerály a granule jsou mnohem výživnější.

Petrovskalui

Jak ze začátku krmit kocoura po kastraci?

Dominno

asi bych mu dal nějakou řadu od Britu, at už Fresh, či Care, obojí jsou kvalitní, našemu psovi se více zamlouvá Fresh

Sonka Pop

Ahoj, ještě než se rozhodněš, tak se podívej na tyto granule. https://www.gra­nulebardog.cz/gra­nule-pro-psy Jsou to kvalitní premiové granule. Mají několik druhů i příchutí. Obsahují i vitamíny a minerály. No však se podívej a sama se rozhodni.

kalimerokure

Díky moc. Vyzkoušíme teda ten Pro-Plan:)