anetadela1

Psí granule

Ahoj, chci se zeptat, jestli nevíte jak kvalitní je krmivo PROPESKO? Díky…
Doplňuji:
No já je svojí čubině ještě nezkusila dát. Má BRITa, jen jsem chtěla znát názor. Je mi jasný, že na psích fórech používají ProPlan, Acanu, atd…už jsem to zkoušela kdysi se tam ptát…Ale díky

Nejlepší odpověď
ReHu

Já si také nemyslím, že jsou moc kvalitní, Kupuji Acanu.

Další odpovědi
anonym

tak jsem se mrknul na to krmivo PROPESKO,když jsem viděl tu cenu,tak mi bylo jasné,že to nic extra nemůže být.Já našemu psovi(Americký kokršpaněl)dávám PURINU-PROPLAN,enko,dietes a za 17kg dám 2.150Kč,ale musím říct,že se pes po nich může utlouct,nic jiného nedostává.Opravdu záleží jenom na vás a na psovi jak to vše bude snášet.

bartt13

jsou strasne kvalitni koupil jsem si ho pro meho psa a chutnalo mu to protoze jine takove ti opravdu levne strasne ty hnusneee vubec nechtel jist a tyto jed takze ano jsou kvalitni

Wareg

Propesko by měly být granule průměrné až podprůměrné kvality, ale pokud to psovi chutná a nevidíte na něm žádné známky ztrádání, proč ne?

dagry

No Anet… ještě, že se ptáš tady. Na psích fórech by tě za takové granule roznesly na kopytech jako mě. Řeknu ti to tak, dávej svému psovi granule jaké mu chutnají, občas mu něco uvař ať má změnu, sem tam nějaké lidské jídlo a kostičku a máš vystaráno. Já granule obměňuju. Jednou levnější jindy lepší a samozřejmě dražší (a stejně mu nechutnají). Takže řiď se svými finančními možnostmi. NIkde není dané, že drahé granule jsou ty nejlepší.

Džanička

Tyto granule nejsou vůbec kvalitní.Obsahují barviva,konzervanty a sóju.Dělají se výhradně ze zbytků a moučky..Určitě doporučuji kvalitnější granule,také záleží jak velkého máte psa a kolik toho sní.Já si teda nedovedu představit že bych svému psovi měsíčně kupovala 40 kg granulí,a dala za to skoro 5 tisíc.Záleží na vás.Já své psy krmím hovezím syrovým masem z jatek.Hovězí se může dávat syrové..

Q

Ahoj, měnit z Brita na Propesko je asi jako místo levného točáku si jít pro levný špekáček. Prostě kvalita je skoro stejná, pro výrobu granule se použije minimum masité složky – brit se honosí s superprémium – tj. až 140g vstupního masa (moučky..) na 100g granulí, ale díky tomu, že deklarují 25% proteinu, 13%tuku a 6,5% popela, viděla bych to použité maso jako nějaký separovaný zbytek, ale třeba se mílím. V sekci živím mám na stránkách uvedeno asi 100 odkazů na výrobce, dovozce všech těch dobrot pro naše hafany, kde si můžeš najít přesně složení. Jde o to, zda-li je ve výkonu, či jen gaučing pes, co se od ní očekává, zda-li mám mít krásnou srst a dožít se vysokého věku a jak je žravá. Každopádně doporučuji prostudovat něco o výživě BARF – syrová strava, nakonec jsi na lepších penězích a kvalitu ovlivníš vcelku jednoduše sama.

Zdroj: www.aq-dog.cz

Michalmic

Já doporučuji granule značky bardog www.granulebar­dog.cz/ULTRA-PREMIOVA-KRMIVA-BARDOG-c28_0_1.htm, obsahově vyhovují velice kvalitně.

Dominno

kvalitou a hlavně i cenou mě výhodněji vyšel Fresh od Britu, a psovi to i chutná a neblije po tom, takže za mě spíše tyto

Pajka.111

Nooo, já jsem o té značce granulebardog slyšela. Jaké berete konkrétně granule?

XenieRo

Ahoj, my máme doma štěně retrívra, čili bereme granule pro štěnata a jsou to teda konrétně tyto https://www.gra­nulebardog.cz/p/pup­py-junior-lamb-hypoalergenni-26-14-12-kg. Ale na to ani tak moc nezáleží. Mají v nabídce několik typů.

Sonka Pop

Ahoj, my tyhle granule bereme a teda doporučuju je! Bereme konrétně tyto https://www.gra­nulebardog.cz/p/lamb-rice-25-13-18-kg. Ale ty příchutě střídáme.

pavla233

Pro svého mazlíčka můžete také pořídit kvalitní krmivo Britt. Krmivo pro psy BRIT je chovatelská řada vysoce kvalitních prémiových krmiv. Podívejte se na http://www.gra­nule.cz/

SuzanKa

A jaké ty Brit granule bereš? A bereš od nich i konzervy?

achjo

19.4. jsem byla s naší Ťapkou u veterináře, začala hubnout a na stolici bylo trochu krve. Po vyšetření konstatoval zánět střev. Mimo vařené jí dávám i Propesko. To jsou prý jedny z nejhorších granulí a při dlouhodobějším podávání na ně psi dostanou alergii. Prý je to stále častější jev. A já si myslela, že když jí chutnají, tak jsou kvalitní. Prdlajs…Už je nekoupím. Prý vařený úplně stačí. Maso + ovesné vločky + těstoviny + rýži. Hlavně mé sůl a soju. Kdo by to řekl, viďte? Tak jsem si říkala, že to sem musím napsat, i když už je to dlouho od doby, kdy sem vaše otázka byla dána.