Tobbynka

Je labradorský retrívr velké nebo střední plemeno?

Dost mě to zajímá, jelikož budu mít až za 10 dnů nového Labíka. Prý se toto plemeno řádí mezi velká, ale když projíždím různá jiná plemena, tak jsem např. našla, že plemeno Bandog je střední plemeno a přesto měří max. 70 cm, natož Labrador měří max. 57 cm a řádí se mezi velká plemena. Nějak se v tom nevyznám a ráda se zeptám Vás, co si myslíte. ;)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Labrador je velké plemeno.

Další odpovědi
Nely.P

Ano, labrador je velké plemeno , stejně jako zlatý retrívr 🙂

Coliffe

Opravdu, labrador je velké plemeno ;)

mojitek

Labrador patří(kupodivu) mezi velká plemena.Ale zajímalo by mě kde jste četla že Bandog patří mezi střední??Vždyť Bandog není jedno určité plemeno,jsou to různě křížení psi,každý je jiný.Kříží se z pitbula/RR nebo Presa Canario/Angl.Mas­tifa nebo třeba z Kangala/Pit­bula…těch možností je hodně.