Avatar uživatele
Rozamunda

jaký pes je nejhezčí ?

myslím rasu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, Bad Wolf před 3749 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

No přece ten můj. Každému se líbí něco jiného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bad Wolf

Každý pes je krásný od čivavy po dogu a i voříškové mají co do sebe. Mně se líbí i naháči.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

nedá se určit. Maximálně se můžeš kouknout na nějakou přehlídku psů a podle vítěze se rozhodnout. Každému, se ale líbí něco jiného a má na to jiný názor. Někdo si vybírá psa, aby ho ten pes charakterizoval atd… mě osobně se líbí psi co mají modré oči nebo hasky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Líbí se m i kokršpaněl, ale vůbec nejhezčí pes, co jsme chovali, byla Rita – kříženec zlatého jezevčíka s kokršpanělem. Stavbu těla měla po kokrovi a zlatou krátkou srst. Byla opravdu krásná, ačkoliv nebyla čistokrevná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nelze zodpovědět. Každému se líbí jiný. 🙂
http://hurma2­.deviantart.com/ar­t/praznici-pozadine-za-desktop-0075Bozicne-slike-psi-345838173

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ve Švejkovi je doporučován knírač. Ten je tak škaredej, až je hezkej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

kokršpaněl se mi přímo hnusí (na rozdíl od očka)…to neříkám proto, že bych ji chtěla urazit, ale proto, že jak vidíš, každý má jiný názor…takže dělat takovouhle anketu je blbost…a nejpřesnější odpověď je ta Darpova…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Náš maltézák je nejkrásnější, nejchytřejší e nejroztomilejší.. Všichni ostatní psi jsou nevzhledné a hloupé obludy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alibaba47

Beze sporu ten, kterého máme doma – v mém případě yorkšírský teriér ♥

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek