Rozamunda

jaký pes je nejhezčí ?

myslím rasu

Nejlepší odpověď
Drap

No přece ten můj. Každému se líbí něco jiného.

Další odpovědi
Bad Wolf

Každý pes je krásný od čivavy po dogu a i voříškové mají co do sebe. Mně se líbí i naháči.

Reezo

nedá se určit. Maximálně se můžeš kouknout na nějakou přehlídku psů a podle vítěze se rozhodnout. Každému, se ale líbí něco jiného a má na to jiný názor. Někdo si vybírá psa, aby ho ten pes charakterizoval atd… mě osobně se líbí psi co mají modré oči nebo hasky 🙂

anonym

Líbí se m i kokršpaněl, ale vůbec nejhezčí pes, co jsme chovali, byla Rita – kříženec zlatého jezevčíka s kokršpanělem. Stavbu těla měla po kokrovi a zlatou krátkou srst. Byla opravdu krásná, ačkoliv nebyla čistokrevná.

marci1

Nelze zodpovědět. Každému se líbí jiný. 🙂
http://hurma2­.deviantart.com/ar­t/praznici-pozadine-za-desktop-0075Bozicne-slike-psi-345838173

Kelt

Ve Švejkovi je doporučován knírač. Ten je tak škaredej, až je hezkej.

Funna

kokršpaněl se mi přímo hnusí (na rozdíl od očka)…to neříkám proto, že bych ji chtěla urazit, ale proto, že jak vidíš, každý má jiný názor…takže dělat takovouhle anketu je blbost…a nejpřesnější odpověď je ta Darpova…

Lamalam

Náš maltézák je nejkrásnější, nejchytřejší e nejroztomilejší.. Všichni ostatní psi jsou nevzhledné a hloupé obludy.

alibaba47

Beze sporu ten, kterého máme doma – v mém případě yorkšírský teriér ♥