Petra99

Jaká značka granulí pro psy?

Budeme mít border kolii a tak se chci zeptat jaké máte zkušenosti s určitými značkami granulí. děkuji :)

Nejlepší odpověď
www

Pokud ti doporučí kdokoliv určitou značku zde, může se to brát jako reklama.
Zajdi do prodejny potravy pro zvířata, kde jsou granule dokonce někdy i v pytlích a proškolený prodávající tě poučí co štěněti, starému psu ap. Určitě je zbytečné brát to naprosto nejdražší a nevhodné brát šunt za pár kaček. Také celkem levné granule ze supermarketů nejsou ono.
Zkušenost

Další odpovědi
Olmann

Původní majitel štěňata a své psy určitě naučil na jistou značku granulí, proto je nanejvýše vhodné zpočátku pokračovat ve značce a posléze je možno změnit. Doporučuji štěně krmit opravdu kvalitnějšími granulemi, ve starším věku můžeme přejít klidně na nižší kvalitu (rozuměj nižší ne nejnižší).