Jaké granule pro psa?

Když jsem si poslech jednoho veterináře, že nedoporučuje levné psí granule, tak si říkám, zda lidé na takové rady dají, když vidím, kolik proteče palet tohoto levného produktu kolem mých očí. Je to až neskutečné, kolik se v ČR prodá levných granulí a to je jen jedna značka. Dopřáváte svému psu kvalitu, nebo něco levnějšího + doplňky stravy? Samozřejmě neumím posoudit, zda drahé granule jsou zároveň to nejlepší.

Odpovědi
zjentek

„Svému psu“ dopřávám kvalitu, proto taky neochutnal žádnou granuli. Jako pes jí maso. Veterinu neznáme, stáří 5 let.

kamila44444

I já slyšela od veterináře a pár lidí, že je lepší kupovat dražší granule. Levné, neboli nekvalitní granule jsou nafouklé vzduchem, zatímco kvalitní, dražší granule obsahují maso. Poznáte to tak, že pokud hodíte granuli do vody a nepotopí se vám, tak je to šmejd.. Lepší, než psa dokrmovat něčím jiným.

Dasavenclo

Pejskovi se snažím dávám ty nejlepší granulky, hodně sleduji složení granulí a v supermarketech je vůbec nekupuji. Vařené maso dostává jen občas, převážně je na granulích. Dávám mu granulky OPTIMAnova, které objednávám na www.juko-krmiva.cz. Mají vysoký obsah masa a neobsahují obiloviny.

Michalmic

Doporučuji granule www.granulebar­dog.cz/PREMIO­VA-KRMIVA-BARDOG-c30_0_1.htm, mají veliký obsah masa, určitě nepatří do kategorie nekvalitních granulí.

Sonka Pop

Ahoj, taky se přidávám, tyto granule kupujeme už docela dlouho a jsou výborný. Mají skvělé složení a co poměru kvalita x cena jsou podle nás nejlepší.