Janilivi

Kolik zhubnu za 2mesice?

Před pár dny jsem byla na třináctileté prohlídce. Vážím 57kg a měřím 167cm. Chci teď začít zdravě hubnout. Jíst zdravě a do toho někdy cvičit. Chtěla by jsem se zeptat, kolik kg by jsem zhubla za 2mesice? Děkuji

Odpovědi
marci1

Vzhledem k Tvé výšce bych řekla, že máš docela optimální váhu. Pokud bys i přesto chtěla pár kg shodit, vynechej sladkosti, smažená a tučná jídla.Jez hodně zeleniny. 🙂
http://vyziva­deti.cz/kalku­lacka-bmi/

Rokio

Máš mírně podprůměrnou hmotnost, takže ti nedoporučuji hubnout.

radulka.p

Zhubnout můžete kolik chcete. To je na každém jaký má cíl. Pokud chcete jíst zdravě a hubnout můžu vám s tím poradit a v první řadě vypracovat analýzu stavby těla.

Drap

To nikdo nedokáže říct. Nikdo z nás nezná tvou stravu, ani tvůj pohyb. Osobně si myslím, že neni třeba aby jsi hubla.

Kepler

Koukám, že ti tady ještě nikdo neodpověděl. Podle lékařů bys při zdravém hubnutí neměla ztrácet na váze víc než 3 – 4 kg měsíčně, v závislosti na výchozí hodnotě. Raději ale ještě méně, ať se sníží riziko jojo efektu. Jinak souhlasím s Marci. Odkaz bohužel nepřidám, už si nepamatuju, kde jsem to četl.

terry

To neví nikdo.
Záleží jen na tobě, jak budeš jíst a cvičit.
Doporučuje 2–3 kg za měsíc. Důležité je správně jíst, pít a správně cvičit.
Pokud budeš málo jíst, ubydou ti svaly. Ty jsou o něco těžší než tuk, ale vytváří energii a díky nim se hubne.
I pití čistě vody pomáhá hubnout.
Potřebuješ správně jíst a správně cvičit. To je hodně důležité.

marci1

Ad „Kepler“: bohužel dnes již nemohu obodovat. 🙂