Avatar uživatele
Janilivi

Kolik zhubnu za 2mesice?

Před pár dny jsem byla na třináctileté prohlídce. Vážím 57kg a měřím 167cm. Chci teď začít zdravě hubnout. Jíst zdravě a do toho někdy cvičit. Chtěla by jsem se zeptat, kolik kg by jsem zhubla za 2mesice? Děkuji

Zajímavá 0 před 2923 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Vzhledem k Tvé výšce bych řekla, že máš docela optimální váhu. Pokud bys i přesto chtěla pár kg shodit, vynechej sladkosti, smažená a tučná jídla.Jez hodně zeleniny. 🙂
http://vyziva­deti.cz/kalku­lacka-bmi/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Máš mírně podprůměrnou hmotnost, takže ti nedoporučuji hubnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radulka.p

Zhubnout můžete kolik chcete. To je na každém jaký má cíl. Pokud chcete jíst zdravě a hubnout můžu vám s tím poradit a v první řadě vypracovat analýzu stavby těla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

To nikdo nedokáže říct. Nikdo z nás nezná tvou stravu, ani tvůj pohyb. Osobně si myslím, že neni třeba aby jsi hubla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Koukám, že ti tady ještě nikdo neodpověděl. Podle lékařů bys při zdravém hubnutí neměla ztrácet na váze víc než 3 – 4 kg měsíčně, v závislosti na výchozí hodnotě. Raději ale ještě méně, ať se sníží riziko jojo efektu. Jinak souhlasím s Marci. Odkaz bohužel nepřidám, už si nepamatuju, kde jsem to četl.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

To neví nikdo.
Záleží jen na tobě, jak budeš jíst a cvičit.
Doporučuje 2–3 kg za měsíc. Důležité je správně jíst, pít a správně cvičit.
Pokud budeš málo jíst, ubydou ti svaly. Ty jsou o něco těžší než tuk, ale vytváří energii a díky nim se hubne.
I pití čistě vody pomáhá hubnout.
Potřebuješ správně jíst a správně cvičit. To je hodně důležité.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Ad „Kepler“: bohužel dnes již nemohu obodovat. 🙂

před 2923 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek