Kepler

Čím byste si vysvětlili klidně 12 hodin spánku každý den?

Schrupnu si i přes den. Že by mě kousla moucha tse-tse?

Nejlepší odpověď
da ny

Zimní spánek :) Dohánění energie (krátký den, málo světla). Kdo spí, tak „jí“ = máš hlad (nedostatek energie). ;) Přívažek k vakcinaci. S přibývajícím věkem pospávám ráda i přes den (i neplánovaně).
Když nemusím do práce, nemám žádné povinnosti/závazky, prospím klidně celý den. To se pak rozespím a byla bych jako ti Broučci, spala a spala…. a spala bych stále :)

Další odpovědi
zjentek

Únavou?

led

Hej, flákači Keplere, do práce, na panské! Zde se spát nebude, teď třeba vydělávat peníze pro rodinu, děti a ne brát státni penzi za polihování na gauči s pivem v ruce. Na spaní stačí něco mezi 3–8 hodinama, snad nechcete, aby vaši mladí dělali za ty směšné peníze a když vám pro obživu vaši početné rodiny nestačí vaše penze, tak děte vydělávat a šup šup z postele.

Ametyst

Tím, že je zima, a zimní spánek je pro živočichy dobrý. 🙂 Možná je fajn zaspat nějaké špatné zprávy.

Drap

Neni třeba nic vysvětlovat. Dokáži to bez problémů, jen kdyby mne nechali.

aliendrone

To asi nebude moucha tse-tse podle mě. Pokud ti nějaká ehm, „kamarádka“ dlouho nedržela hlavu mezi pořádnými tse-tsky (tedy bezvědomí v důsledku anoxie), tak je to asi dobré znamení, myslím. Takový spánek odpovídá věku. Obvykle špatně/krátce spí jen ti s rozhašeným organismem. ;) :)

Kelt

Taky jsem měl podobnou situaci. Dostal jsem kovid, a to celá rodina v bytě. Nikam jsme nechodili. Já byl na počítači někdy i do noci a pak jsem to druhý den doháněl. Ale budil jsem se za světla. A spal jsem trochu méně, asi 8 – 10 hodin, ale to jen proto, že jsem mladší a línější. Nevydával jsem tolik energie.

Karinca

Normálna práca kde sa snažím vyhnúť stresu, nervonmm uchovať si chladnú hlavu, od pracujem si v práci 8 hodin, ukončenie práce si po upratujem všetko uložím na miesto a presúvame sa domou kde si splním svoje povinnosti a teraz to príde :prezleciem sa do ľahkého pyžamá zápalim si jemnú sviečku a pokryjem sa decko a ľahnem si do postele odychnuta s celého dňa no medzi 8ou večer plynie 12 hodín kľudne ho spánku a další den pokračujem v ceste života práca kvalitný spánok a všetko čo k tomu patrí

ludmilaikov

Leností a nedostatkem motivace vstávat? :)

aliendrone

led>>> Ó překrásná bakchantko líbezná, lépe bych to nenapsal! „POLIHOVÁNÍ na gauči“, muehehehe… ;) :D :D

led

Nemôžem predsa napísať, že leží v liehu.

_Bůh_

Kepler, to je ten, co tu psal o Kazachstánu?

Rys95

Tak jest.