Renny

Je nějaká rychlá dieta, kterou bych (samozřejmě spolu s cvičením) mohla zhubnout do léta?

Potřebovala bych co nejrychleji zhhubnout do léta, protože ne málo-jak všichni známe- jsem přes Vánoce přibrala. Navíc mám takový ten hloupý „Jo-Jo“ efekt, jestli náhodou nemáte nějakou i na tohle.
Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
petra15

Co takhle koncentrák? V Anglii si takový pobyt v koncentráku muzes zaplatit, na jak dlouho chces, mají to tam uz dlouho jako turistickou atrakci…:-)
A videla jsi , jak byli hubení ?

Další odpovědi
cochee

Rychlá dieta = jojo efekt, s tím nic nenaděláš. Diety bez joja mají pozvolný účinek.

hanny 2

Ano,je to Cambridge dieta,kamarádka zhubla 10kg za 6 týdnů a druhá 16kg za 2 měsíce a obě jsou moc spokojené.Samoz­řejmě se musí váha i potom hlídat a když přibereš,tak zase nahradit normální stravu koktejly.Hubne se tak 1–1,5kg týdně.Opravdu to funguje,produkty této diety jsou schváleny SÚKLem a mají status „potravina“.To znamená,že tělo nestrádá,dostane všechny potřebné živiny.Ale asi ne každý by vydržel to držet.Pít můžeš jen vodu,kávu bez cukru a mléka a možná bylinkové čaje (ovocné ne).Koktejly jsou v prášku a ředí se teplou vodou + polévky a kaše – také v prášku.Týdenní dávky = kolem 1500,–Kč.
Na internetu najdeš kontakt na konzultantky,které mají oprávnění tuto dietu distribuovat,můžeš si vybrat podle toho kde bydlíš.

http://search­.seznam.cz/?q=cam­bridge+dieta+&sId=Ge­e0Z2_dwk3oV41fP9UT&sou­rceid=top&sgId=­kBIeLeIozxzfxvkJQcPn_­Owozi-MkSZfznwvYGqMkw%3D%3D&o­q=cambridge+di­eta+&aq=-1&su=b

suaeda

Malé porce vícekrát denně. Poslední lehké jidlo nedávat již ve 4 odpoledne, ale tak 2 hodiny před spánkem Jíst méněkalorická jídla a samozřejmě pohyb (cvičení, či práce na zahrádce atd). Musí se pomalu a stále. Mechanismus těla bohužel máme nastaven tak, že když nedostane pravidelné dávky, tak si začne ukládat do zásob.
Stejně bych, ale raději bral takovou tabletu jako je uvedena ve filmu „Adéla ještě nevečeřela“.

Cedric

Chceš znát tajemství?

Diety jsou pouze marketingový trik.

Pokud chceš zhubnout tak začni jíst zdravě a vypočítej si svůj ideální denní příjem od každé živiny pro hubnutí. Pravidelné cvičení také pomáhá, ale strava je 75% úspěchu.

tradamtata

Mně třeba hodně pomohl Obethin. Můj problém bylo přejídání a noční mlsání Obethin si dáš při jídle, on v žaludku nabyde a Ty se zbavíš pocitu hladu nebo chuti na jídlo večer :) skvělý pomocník při hubnutí alespoň pro mně :)

Cizecek.M

Ahoj, držím ketodiet a hubnu krásně i bez cvičení. To mi hodně vyhovuje, protože nemám čas něco dělat a navíc… Nechce se mi :D

Honzin8

Ahoj, prosím tě, jaká jídla ten ketodiet má? Jako myslím chuťově? A zasytí tě, neměla jsi pocit hladu během diety?

TominkaFuky

Co jsem se ptala holek, co ji držely, tak byly moc spokojeny. Hodně je zaujala. Chuťově hlavně… A právě taky byly spokojeny, že nehladověly…

Derrynka

Tak to se můžeš zeptat i tady, když tady ketodiet probíráme :) Ale jo, holky mají pravdu, je to tak :) Já jsem ani nečekala, ze jídla budou tak chutná :)

Vercule

To je právě to… Já když jsem se rozhodovala, zda a do jaké diety půjdu, tak jsem se právě bála, abych nehladověla. Protože pak by to pro mě byly vyhozený peníze, protože bych se začala dojídat. Ale ta ketodiet je super, tam jsem nehladověla vůbec. Ta jídla krásně zasytí.

Kajolka

Hele, ono těch proteinových diet je na trhu opravdu celá řada. Ale ta ketofit je super v tom, že ona v sobě obsahuje všechny potřebné vitamíny, takže je není potřeba dále doplňovat. S dietou dáš tělu všechny potřebné živiny.

Kajolka

Ahoj, super jsou proteinové diety. Ty zasytí, a krásně se s nimi hubne… Já jsem zkoušela ketofit a super, spokojená jsem.

Vercule

Jak dlouho jsi tu dietu držela a kolik máš dole? A co jojo, nedostavil se?

Vercule

Ahoj, jak ti od nich chutnají ta jídla? Já se bojím toho, že mi jídla nesednou a to bude problém :( A zasytí tě? Nemáš pocit hladu?

Vercule

Ahoj, co jejich jídla? Jak jsou chutná? A zasytí tě? Nemáš pak chutě a pocit hladu, že bys snědla všechno, na co přijdeš?

Ivetak95

Ahoj holky, i já zkoušela všechny možné diety. Nejvíc mě nadchla keto dieta, protože jsem shodila kila, které jsem nemohla dlouho shodit a držím si váhu už dva roky, ale protože jsou ty výrobky tak drahé, tak vždy čekám, až se objeví na stránkách http://kuponoz­droj.cz nějaká sleva a hned kupuji výrobky se slevou, dá se na tom hodně ušetřit. Hodně štěstí při hubnutí.

SuzanKa

Je, to se máš, to jsi to teda nepodcenila. To já teda ano, protože jsem si myslela, jak hubnutí zvládnu sama, ale leda prd… Takže jsem se teď rozhodla taky pro ten ketofit. Příští týden začínám. Jsem nadšená a nabuzená, tak snad to zvládnu hravě, no.

Pajka.111

Hele, já bych do hubnut s výživovou poradkyní nešla. A proč? No, protože rady, které dává, tak si snadno najdete na netu a platíte prakticky jen na vytištěné papíry a její čas. Pokud dieta, tak osobně doporučím proteinovou dietu. Ta se drží krásně. Dopředu jsou jasně daná jídla, která baštíte. Ty máte nachystány v pytlíčcích, takže nemusíte vymýšlet a vařit nějaké složitosti. Jinak jsou ta jídla chutná. Tedy alespoň co se týká diety https://www.pro­dietix.cz/, kterou jsem držela já a se kterou jsem zhubla 15 kg. Po ukončení diety, vlastně už ta třetí fáze je udržovací a po jejím ukončen pak jen jíte zdravě a krásně se to udržuje.

XenieRo

Taky jsem se konrétně na tu proteinovou dietu prodieti koukala a musím říct, že mě hodně zaujala. Chtěla bych se ale zeptat, po jaké době jsi viděla nejaké výsledky? No a taky jaký ten program jsi měla. Já potřebuju sundat poměrně dost kil, tak proto se ptám, abych věděla, jaký ten program zvolit…

Sonka Pop

Dívej, na tom Prodietixu je skvělý to, že jejich jídla jsou chutná. A to jakože fakt. Takže se pak dieta drží prakticky sama. Navíc si ta jídla můžeš sama zvolit, což je taky veliký plus. No a navíc máš po celou dobu jejich podporu.

MiluskaN3

Ahoj
když se tu bavíte o hubnutí, máte někdo zkušenosti s výživovou poradkyní? Jaké jsou vaše zkušenosti? Pomohla vám nebo vůbec? Zvašuji totiž tuto možnost.
Předem děkuji

jojcicka

Ahoj Milusko.
Já jsem se snažila dlouho zhubnout, sama jsem to ale nedokázala. Našla jsem si proto výživovou poradkyni na doporučení. Mě fakt pomohla, upravila mi stravu, udělala jídelníček, hlídala, měřila, radila, hodně mi pomohla. Je to ale i o tobě, abys měla pevnou vůli, nepolevit a taky se začít nějak hýbat, jinak je ti i odborná pomoc na nic :)
Ale určitě jestli sama nezvládáš, nevíš co a jak, tak to zkus!

MiluskaN3

A ke které a kam jsi chodila? No chtěla bych právě, uvažuji nad tím..ale zase nevím kam, aby to nebyl jen tak někdo, kdo se klientům moc nevěnuje.

arygnoc

už sa to tu rozoberalo:

>hubnutí< diétami na chvíšu je blbosť (jojo efekt).

chce to zmeniť životný štýl (netlačiť do seba fast food, cukry (včítane nápojov) a cestoviny).