Je nějaká rychlá dieta, kterou bych (samozřejmě spolu s cvičením) mohla zhubnout do léta?

Potřebovala bych co nejrychleji zhhubnout do léta, protože ne málo-jak všichni známe- jsem přes Vánoce přibrala. Navíc mám takový ten hloupý "Jo-Jo" efekt, jestli náhodou nemáte nějakou i na tohle.
Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Co takhle koncentrák? V Anglii si takový pobyt v koncentráku muzes zaplatit, na jak dlouho chces, mají to tam uz dlouho jako turistickou atrakci...:-)
A videla jsi , jak byli hubení ?

Další odpovědi:

Stříbrný

Rychlá dieta = jojo efekt, s tím nic nenaděláš. Diety bez joja mají pozvolný účinek.

Zlatý

Ano,je to Cambridge dieta,kamarádka zhubla 10kg za 6 týdnů a druhá 16kg za 2 měsíce a obě jsou moc spokojené.Samozřejmě se musí váha i potom hlídat a když přibereš,tak zase nahradit normální stravu koktejly.Hubne se tak 1-1,5kg týdně.Opravdu to funguje,produkty této diety jsou schváleny SÚKLem a mají status "potravina".To znamená,že tělo nestrádá,dostane všechny potřebné živiny.Ale asi ne každý by vydržel to držet.Pít můžeš jen vodu,kávu bez cukru a mléka a možná bylinkové čaje (ovocné ne).Koktejly jsou v prášku a ředí se teplou vodou + polévky a kaše - také v prášku.Týdenní dávky = kolem 1500,-Kč.
Na internetu najdeš kontakt na konzultantky,které mají oprávnění tuto dietu distribuovat,můžeš si vybrat podle toho kde bydlíš.

http://search.seznam.cz/…

Stříbrný

Malé porce vícekrát denně. Poslední lehké jidlo nedávat již ve 4 odpoledne, ale tak 2 hodiny před spánkem Jíst méněkalorická jídla a samozřejmě pohyb (cvičení, či práce na zahrádce atd). Musí se pomalu a stále. Mechanismus těla bohužel máme nastaven tak, že když nedostane pravidelné dávky, tak si začne ukládat do zásob.
Stejně bych, ale raději bral takovou tabletu jako je uvedena ve filmu "Adéla ještě nevečeřela".

Chceš znát tajemství?

Diety jsou pouze marketingový trik.

Pokud chceš zhubnout tak začni jíst zdravě a vypočítej si svůj ideální denní příjem od každé živiny pro hubnutí. Pravidelné cvičení také pomáhá, ale strava je 75% úspěchu.

Mně třeba hodně pomohl Obethin. Můj problém bylo přejídání a noční mlsání Obethin si dáš při jídle, on v žaludku nabyde a Ty se zbavíš pocitu hladu nebo chuti na jídlo večer :) skvělý pomocník při hubnutí alespoň pro mně :)

Diskuze k otázce

MiluskaN3

Ahoj
když se tu bavíte o hubnutí, máte někdo zkušenosti s výživovou poradkyní? Jaké jsou vaše zkušenosti? Pomohla vám nebo vůbec? Zvašuji totiž tuto možnost.
Předem děkuji

jojcicka

Ahoj Milusko.
Já jsem se snažila dlouho zhubnout, sama jsem to ale nedokázala. Našla jsem si proto výživovou poradkyni na doporučení. Mě fakt pomohla, upravila mi stravu, udělala jídelníček, hlídala, měřila, radila, hodně mi pomohla. Je to ale i o tobě, abys měla pevnou vůli, nepolevit a taky se začít nějak hýbat, jinak je ti i odborná pomoc na nic :)
Ale určitě jestli sama nezvládáš, nevíš co a jak, tak to zkus!

MiluskaN3

A ke které a kam jsi chodila? No chtěla bych právě, uvažuji nad tím..ale zase nevím kam, aby to nebyl jen tak někdo, kdo se klientům moc nevěnuje.

Zlatý

arygnoc

už sa to tu rozoberalo:

>hubnutí< diétami na chvíšu je blbosť (jojo efekt).

chce to zmeniť životný štýl (netlačiť do seba fast food, cukry (včítane nápojov) a cestoviny).

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.