Koho volíte?

Jsem zvědav, který ze dvou povede stát k lepšímu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Miloš Zeman

Doplňuji:
to je typická narážka protivníků, že toho druhého volí jen ti s nízkým IQ … já proti oběma nic nemám a byla to jen volba lepšího z těch lepších.

Další odpovědi
Orange

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Mám dost rozumu, abych nevolil Klausíkova kumpána a člověka, který se neumí chovat. Bohužel Zeman dokázal dost lidí zmanipulovat (hlavně těch s nízkým vzděláním a IQ) kecy o tom, jak se budou mít dobře atd…

Snad vyhraje rozum a vzdělání nad nesplnitelnými sliby a lůzou.

Mahoney

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Argumenty jakože pan Karel neustále spí (já bych kolikrát taky usnul, když slyšim o čem si tam vyprávěj) a není mu rozumět jsou už ohrané a dětinské. Plno prezidentů a významných osobností mělo vadu řeči. Navíc důležité je, aby si uměl prosadit svůj názor a rozuměl situaci státu.

brillant

Miloš Zeman

dudu

Karel Schwarzenberg

Především si je třeba uvědomit, že v našem státě je prezident pouhé vahadélko, které má občas šanci ovlivnit výsledek čachrů politických stran.
Rovněž pro mne „Karel“ není žádným miláčkem, ale jen volbou nejmenšího zla. Jeho osobnost je v Evropě známa po všech stránkách a dám mu šanci všechny příjemně překvapit.
Poslední příležitost u mne „Miloš“ promarnil svojí nedávnou reakcí na kritiku slovenských novinářů kde opět potvrdil, že i nadále nemá schopnost zvládat svoje příliš silné ego.
Také proto jsme připraven akceptovat, pokud novoroční projev našeho prezidenta bude opatřen českými titulky.

Bedy

Miloš Zeman

Jsem mladý, přesto volím Miloše – https://www.fa­cebook.com/Jme­TakeMladiAleVo­limeMilose

No podívejte se, já nesouhlasím se současnou Nečasovou vládou, jejíž místopředsedou je právě Karel Schwarzenberg (KS).
Určitě odmítám školné (nebo zápisné či jak se tomu dá všelijak říkat) na VŠ – Miloš Zeman navrhuje dobrý řešení – věční studenti si za zopakování semestru připlatí. Ale proč trestat chytré lidi tím, že budou za VŠ vzdělání platit? Dnes když je řada lidí bez práce, tak si řada lidí opravdu nemůže dovolit platit za VŠ.
Nebo vy studenti, co podporujete KS – vy byste si za tu VŠ chtěli platit? Pochybuji. Každý student VŠ ví, co to studium i tak stojí peněz. A dneska sehnat brigádu, to je opravdu o štěstí.
Další věc, která mi je proti srsti jsou církevní restituce – drtivá většina lidí v ČR ty restituce odmítá. Stát je ve srabu, je zadluženej, musí zvedat daně, apod. ale pro církev peníze má? Tady něco opravdu smrdí.

Navrch KS je členem Bilderbegru a byl to právě on tenkrát, co donutil Václava Havla, aby se omluvil sudetským němcům za to, že jsme je vyhnali z ČSR. To se mi moc nelíbí.
S tím osuvisí i další – obávám se, že by ČR plně nereprezentoval – on opravdu srdem Čech není. I to je další důvod, proč budu volit a doporučuji i ostatním, aby volili Miloše Zemana.

Poslední dobou se hodně diskutuje o amnestiích. Miloš Zeman už od začátku odmítá amnestie , naopak KS by klidně amnestie uděloval – to chcete zase další takový průšvih jako teďka či v roce 1990, kdy byla taky velká amnestie?
Mimochodem – když už jsme u těch reprezentacích – to jeho spaní opravdu není reprezentativní.

Takže můj hlas měl už v prvním kole Miloš Zeman, ve druhém kole ho má taky.

honza19hk

Miloš Zeman

Doplňuji:
věčně spícího knížete ani náhodou.

mosoj

Miloš Zeman

Vážím si svých dědů a babiček. Nechci znovu Rakousko – Německo. V tomto má Václav Klaus pravdu včetně názoru na EU.
Doplňuji:
http://www.fa­cebook.com/ho­me.php?#!/obno­venaceskosloven­skarepublika

FOX.IK

Karel Schwarzenberg

Karla, sice porad chrape, ale ostatni tam bud parej hry, nebo koukaj na porno. A taky proto-že ten klaun Zeman nas zadluzil uz snad dost. A cikany si tady zivit teda nechci…

Wang

Miloš Zeman

Schwarzenberg spí nespí, to je jedno, to by bylo to nejmenší. Zemana hlavně kvůli NE školnému na státních školách.

anonym

Miloš Zeman

Protože tady v tom státě zase někomu záleží aby byl zvolený kníže.Všechny televize nás manipulují s tím, jak Zeman napadl knížete na tiskové konfrerenci, ale NIKDE NEUKÁZALI, že první napadl kníže Zemana.On jen vracel úder.Sice nemusím ani jednoho, ale ten kdo hlasoval pro církevní restituce, zvyšování DPH, zvyšování platů poslanců zatímco obyčejní lidi si musejí utahovat opasky, tak není můj prezident.A v ne­poslední řadě KNÍŽE JEJEN LOUTKA V RUKOU KALOUSKA.A ten jím bude vládnout.Protože cokoliv Kalousek navrhne, tak kníže jako prezident podepíše.
A ještě jak kníže proplouval stranami jako Kalousek: V senátních volbách 2004 byl nominován US-DEU, jinak byl ale až do zániku strany členem ODA. Finančně podporoval KDU-ČSL, spolu s dalšími pravdoláskaři chtěl založit stranu Cesta změny, poté se stal výkladní skříní Strany zelených (než se s ní rozkmotřil, protože zradil její program), aby si nakonec založil vlastní stranu TOP 09.

Zeman byl od začátku v jedné straně, až v posledních letech založil (i když on to nechtěl, ale jeho příznivci) SPOZ.
Takže NENÍ POLITICKÝM TURISTOU JAKO KNÍŽE.

pierrpierr

Miloš Zeman

Lucijej

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Ono ve finále bude stejně jedno, kdo to bude. Prezident toho moc nezmůže, leda že by příště vyhlásil celkovou amnestii…

Děda Louda

Karel Schwarzenberg

odpomass

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Není co dodávat. Moudří vědí, ostatní třeba pochopí…

Pájo

Miloš Zeman

Doplňuji:
Není to o žádném IQ, je to obecně o tom, jakým způsobem si každý z nás vydělává na živobytí. Kdo je žaměstnaný nebo OSVČ, měl by kvůli jistotám volit Zemana, kdo je majitelem firmy nebo investor, může klidně volit Schwarzenberga.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-na-ktere-strane-v-cashflow-kvadrantu-jste-premysleli-jste-nekdy-o-tom-co-to-pro-vas-znamena

Do stejné skupiny se zaměstnanci a OSVČ patří na základě příjmu i studenti (nevlastnící firmu, nepodnikající), důchodci a mladé (nepodnikající) rodiny s dětmi.
To že má kníže image borce, flegmatika, pohodáře, nosí motýlka a kouří stylově dýmku … je sice fajn, ale výdaje, které s vládou ještě uchystají, nikomu nezaplatí školné na veřejných školách, nezajistí fungující odbory ve firmách, důchody, úhrady pojišťoven atd.
„Tu obchodní znaku pro kampaň“ dělají Schwarzenbergovi mladí profíci z realizačního týmu, kteří vědí, na co budou mladí (hlavně studenti) brát. Opíjí je rohlíkem. Je to prostě jako móda. Nikdo z mladých pořádně neví proč, ale chtějí ho prostě mít. Pokud ho zvolí, bude to pro 90% z nich dost tvrdé probuzení.

štamgast

Miloš Zeman

.

Nedo

Miloš Zeman

Pecudka

Miloš Zeman

Earl Sin

Miloš Zeman

Doplňuji:
Nevolíme nejlepšího kandidáta, ale menší zlo…

kolorit

Miloš Zeman

Damiana

Miloš Zeman

Nejsem příznivkyní ani jednoho z nich. Ale když si musím vybrat z těchto dvou, knížepán to rozhodně nebude. Nejvíc je mi k smíchu Svěrák, který by se měl stydět za to, jak zrazuje „svého“ Járu Cimrmana…

  • Vaše, císařská milosti, jeho Výsost bez brýlí obtížně, takže já si dovolím sám.

„U vědomí toho, jaké místo zaujímá v říši pilný národ český, ustanovujeme, aby od 1. ledna 1910 naše mocnářství neslo nové pojmenování, totiž Rakousko-Uhersko-Česko. František Josef, vlastní rukou. P.S. Naučím se česky.“
http://youtu.be/j2T3IH­mQteg

Nechci prezidenta, který:

  • Pořád spí.
  • Špatně mluví.
  • Jeho předci terorizovali po staletí české obyvatelstvo.
  • Neumí českou hymnu.
  • Rakušák.
  • Přiznal se, že kdysi uplácel.
  • Člen Bilderbergu.
  • Člen NWO, která zavraždila Elvise Presleyho a Michaela Jacksona.
  • Pravdoláskař a Havlovec.
  • Budeme díky němu platit Eurem.
  • Je pro školné na VŠ.
  • Je pro církevní restituce.
  • Zastánce Izraele.
  • Nebrojí proti islamizaci Evropy.
  • Zúčastnil se pohřbu Otto von Habsburka.
  • Přinese nový protektorát Böhmen und Mähren.
  • Je klerofašista.
  • Je levicovější než Zeman.
  • Je to zdegenerovaný šlechtic.
  • Vždy byl bohatý a tak se nikdy nevcítí do potřeb obyčejného člověka.
  • První dámou bude Rakušanka, která neumí česky.
  • Prolomení Benešových dekretů.

A to „nejlepší“ na konec:

  • Má za sebou Kalouska.

Je to má současná volba ze dvou kandidátů. Nehodlám se za ni omlouvat, zpovídat, ani ji jinak vysvětlovat či obhajovat. Za Zemanem nestojím ani náhodou. Ale rakouského knížepána na Hradčanech nechci ani za nic.

petka

Karel Schwarzenberg

SengSS

Miloš Zeman

Přijde mi jako kdyby tu byli snad samé děti to si nepamatujete jaké bylo DPH za Zemanovi vlády , jaká byla malá nezaměstnanost že on nás dostal do NATO a konečně dořešil otázku EU a vymyslel to bravůrně že nebylo tolik kauz ano kradlo se ale ve statisících a né jako teď v miliardách a hlavně to vláda neřeší a sám pan kníže na to jednou odpověděl že to není jeho starost , že nebylo každoročně tolik protestů jako za této koalice že napomohl zvýšení platů , jak je i zde vidno lidi volí pana Knížete jen protože je medializován televizí a na Fb jelikož nikdo nemá pádné důvody jen mají námitky na MZ jakože byl v KSČ a chlastá , a to že mi díky panu knížeti budeme splácet desítky miliard ( a to nepočítám nemovité a movité majetky a tisíce hektarů půdy ) tak dalších několik generací ano majetky se mají vracet ale né tímto způsobem , Plusujte tento koment ať si to lidé přečtou a snad se zamyslí komu dají svůj hlas jelikož toto je velký milník v naší novodobé historii …
A ano sice je to konspirace ale Bilderberga Trilaterární komise není jen mítus a nevěříte-li podívejte se na komentář poslance Borghezia společně s dalšíma kteří o tom veřejně promluvili že president EU jakožto člen obou spolků se dostal do čela EU tak podivným způsobem ( přišel odhlasovalo se a vyhrál místo aniž by se kdokoli přiznal že mu dal hlas ) , nezavírejte oči před realitou nebo si alespoň nestěžujte pak u piva že máte život na hovno 😉......

tom004

Karel Schwarzenberg

Věrohodnější je pro mne ten, koho svět vnímá jako „pana někoho“ a ne „pana nikoho“.

berta 4

Miloš Zeman

sevos

Miloš Zeman

Doplňuji:
čechy čechům

Braník

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
prezident nevede nikam svou zemi,je to u nás jen figurka nejvýše postavená na politický scéně,ale Karel je rozhodně lepším kandidátem i když je po mrtvici

huxa

Karel Schwarzenberg

kick882

Miloš Zeman

Doplňuji:
100× lepší zeman, než spící kníže… Vždyť mu ani není rozumět! tudíž neumí ani moc mluvit, a to je jeho jeden z hlavních úkolů… krom toho skoro všichni si tu stěžují na Kalouska a hlavně že volí Karlíka kterej to sním táhne… ;) A teď si přestavte, že když zvolí Schwarzenberga tak spíš v čele bude stát právě Kalousek… a ještě k tomu schwarzenberg neumí hymnu… tak to je studa! (nemluvím že zpívá falešně. To ať, plno lidí neumí zpívat barevně- o to prostě nejde, ale jde o to že si to plete s německýma slovama a ještě k tomu nějaký slova neumí…) takovej člověk by vůbec neměl kandidovat… a ještě k tomu tráví většinu času v Rakousku/Německu, kde má své panství… má prý občanství rakouskočeský… přihrnul se sem a využil situace po revoluci… to snad zase chcete být pod vládou němce? já teda ne! jsme český národ! každý zvás píšete a mluvíte že jsme češi- i já to říkám- a že tu cizinci nemají co dělat… je plno příkladů, které tu nebudu vypisovat…

Questman

Karel Schwarzenberg

odpomass

Vypadá to, že jsou tu snad jen děti, co papouškují pár věcí, co slyšeli/četli v médiích a nebo hospodští povaleči, co oceňují rádobyhumor sedláka z Vysočiny. To, že se za Zemana rozjeli ve vládě mafiánské praktiky, rozbujela se korupce, sám Zeman figuroval v několika úplatkářských kauzách, přátelíčkoval se s kmotrem Mrázkem (viz policejní spisy o Mrázkovi – člověk s označením Mlha) a teď se chystá být loutkou Klause a jeho lidí. Není to férový člověk, nemá zabezpečení jako Karel S. a tak může být lehko manipulovatelný. To ale mnohým očividně nedochází a volí jen podle toho, že je to ten „starý známý bodrý Miloš“. On ale není tak svatý a nad věcí, jak se prezentuje…

anonym

pro odpomass
Nejsem ani dítě, ani hospodský povaleč.Je mi 60 let a mám svůj rozum.Dívejte se pořádně na televizi a uvidíte, koho se nám snaží podstrčit média.NEJSOU NESTRANNÁ.Už jsem tady psal několikrát, poslouchal jsem televizi celé sobotní odpoledne a tedy i obě tiskové konference těchto politiků.Jestliže jsem tedy hospodský povaleč, tak mě prosím vysvětlete, proč VE VŠECH ZPRÁVÁCH NEDALI CO PROHLÁSIL KNÍŽE NA ÚČET ZEMANA, ALE JEN TO CO ODPOVĚDĚL ZEMAN.Takže všichni se snaží manipulovat tak, aby vyhrál v druhém kole kníže.
Nejsem zrovna příznivec Zemana, také mu nemohu zapomenout OPOZIČNÍ SMLOUVU a Šloufa, ale jestliže kníže nám odsouhlasil církevní restituce, zvyšování DPH a zvýšení platů poslanců, tak si musím uvědomit co je pro mě v této chvíli horší zlo.A TO JE KNÍŽE.
A proč si myslíte, že kníže není manipulovatel­ný???Vždyť je pouhou loutkou v rukách Kalouska.

Illines

lahny souhlas,pokud chce diskutujici zde diskutovat ze ,odpomass,tak nema pravo co ponizovat!Pokud nas vidi takto,proc se sem vnucuje?Jo a zaprodava sama sebe-cizakovi K.S. Pokud budou mit tento nazor kvuli rakusaku,pak s toho nevznika doma nic dobreho.

huxa

lahny? nevím, na jakou televizi se díváš, ale já v televizi viděl a slyšel i to, co řekl Švarncberg (omlouvám se za komolení)

anonym

pro huxa
Pokud vím, tak ve zprávách tv PRIMA, ČT1 a Nova, vůbec nedávali to jak, kníže napadl Zemana, že před 15ti lety tuto republiku zadlužil,vyčetl mu OPOZIČNÍ SMLOUVU,vyčetl mu ŚLOUFA a řekl, že on chce být prezidentem pro normální lidi a ne pro zbohatlíky.Čímž vlastně potvrdil, že dnes NENÍ ve vládě pro normální lidi.
ŘEKNĚTE MI V KTERÝCH ZPRÁVÁCH TOTO BYLO???
Toto řekl na tiskové konferenci při tom, kdy se ukázalo, že je na druhém místě.
Ale ve zprávách toto celé jeho prohlášení nedávali, pouze poděkování voličům a u Zemana ukázali jak on reagoval na své tiskové konferenci na knížete.UŽ TAM NEBYLO UKÁZÁNO, PROČ ON TAK REAGOVAL, takže to vypadalo, že ZEMAN PRVNÍ NAPADL KNÍŽETE.
Sám jsem se už několikrát přesvědčil, jak televize překrucují některé věty politiků.Ono stačí nějaké slovo vystřihnout a nebo na začátek dát svůj komentář a k tomu přidat vystřiženou větu z projevu politika a pak celá zpráva má úplně jiný význam.

odpomass

Jinak na TV zprávy nekoukám, takže těžko můžu posoudit. Posuzuji jen podle internetu a především faktů…

odpomass

Jenže tady volíme osobnost, která má reprezentovat ČR v cizině. Volíme prezidenta = diplomata, který má styky v zahraničí, rozumí zahraniční politice a cizím řečem. A Zeman to vše nesplňuje, Karel S. ano, proto ho volím…

Illines

Aty umis rakousky,nemec­ky,svycarsky?Moz­na tak anglicky,ale to knize nema rad.

Pájo

Vol si koho chceš. Zeman umí anglicky (a rusky – co vím z duelu). A jeho angličtině bude dokonce lépe rozumět, než Karlovi.

Pájo

Ano, potvrzuji. Média nejsou nestranná a prosazují Schwarzenberga.
Novinky citují např. z německých novin a odkazují se na ně – a vydají pro nás Čechy prohlášení, že Němci „by nám doporučili Karela Schwarzenberga“, ještě mu tam dají fotku. Já, jelikož vládnu jazyky, jsem si článek našel v originále a nestačil jsem se divit, jak byl odkaz manipulativně změněn!!!!!! Němci o Franzovi a obecně o dalších kandidátech a pro nás na Novinkách rovnou jako o Schwarzenber­govi!!!

Illines

souhlas