Gestas

Proč tolik lidí nemá rádo Kalouska?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím. Jen si pamatuji, že když byl ministrem financí, byl vyhodnocený jako nejlepší v EU. ˇ

Jeho plusem je to, že umí argumentovat, říká na rovinu to, co se mu nelíbí.

Možná má někdy pravdu – tu mnoho lidí nerado slyší, takže je špatný, za všechno může on, protože to chce jinak. .

Všechny informace o něm pocházejí z médii, něco se vytrhne z kontextu, někdo něco přidá a pověst se šíří.

Mnozí možná vycházejí z toho, že mohou říct svůj názor – někdo kladný, jiný záporný.

Zda je alkoholik, nevím., ani zda se takto předvádí na veřejnosti.

S politky netančím, takže ho ani ostatní neznám, někdy jsem překvapená jejich chováním. J

enže zpravidla platí, že každý chvilku tahá pilku … každý člověk má nepřátele, bohužel jsou to lidi.

Poznámka
Bývalý ředitel ÚJCAV dr. Oliva hodnotí M. Kalouska jako jednoho z nejlepších řečníků, který umí formulovat, tvořit jasné a srozumitelné věty.

„V politice bývá čisto. Myjí se tam ruce, umývají hlavy, jeden druhého utře, mydlí se schody a leští kliky.“ Jan Sobotka
https://azcita­ty.cz/citaty/jan-sobotka

Další odpovědi
Drap

Je vynikající řečník, politický akrobat, proti všemu má hned argumenty i když ne vždy pravdivé. Stačí si projít jeho politickou příslušnost ke všem stranám kterými prošel, jak vznikla celá TOP09, Osobně ho hodnotím jako darebáka,křiváka a podvodníka nahrávajícího sobě a svým kamarádům.
Vyhodnocení jako nejlepšího ministra financí? kdo to hodnotil, a na základě čeho? U nás tomu snad niko vevěřil, snad ani on sám nemohl.

GM

Zježí se mi na těle všechny chlupy, jakmile jen zaslechnu jeho arogantní hlas.

Kepler

Pominu-li jeho politický profil, je mi proti srsti jeho způsob vyjadřování. Cítím z něj přezíravost a pohrdání. Ale to je jen můj subjektivní dojem.

Kryšpín

Já jej obdivuji, prý nedávno prohlásil, že se máme jak vepři v žitě u baráků dvě tři auta, ale starý příbuzný trochu vrčí, že údajně zmrazil dočasně penze, aby v tom žitě pro některé důchodce nebylo velké blaho