Avatar uživatele
Beer4Real

Jakého prezidenta byste chtěli vy?

Kdo je váš favorit, koho budete volit a aspoň jeden důvod proč zrovna on připište.
Odpovědi typu „všichni jsou to lumpové“ si nechte pro sebe.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, bolak před 4216 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Včera byla v našem městě prezentovat svoje názory paní Bobošíková. Ve vší slušnosti jsem této paní vysvětlil, že osobnosti jejího typu, které v případě kdy /nedej Bože/ ovládnou Evropu asiati, si ihned nechají zešikmit oči a začnou zdůrazňovat, že od útlého mládí milují rýži, opravdu nemusím. Svůj hlas téměř jistě odevzdám panu Fischerovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Chytrého, slušného, lidského. Jenže kterej je takovej? Natolik kandidáty neznám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Určitě Fischer. Ale kdyby zvolen někdo jiný tak bych se nenaštval, akorát by to nesměla být žena a nebo Schwarzenberg.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Žádného.
Chtěl bych zde totiž, alespoň prozatím, monarchu-krále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Politologové už dávno označili pouhé 3 osobnosti v ČR jako skutečně profesionální politiky.
Mezi kandidáty je jediný z nich. Ne, že bych k němu neměl výhrady, ale nabízí se paralela z Tisíce a jedné noci – o nejmenším zlu ze všech možných.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

černýho, jako maj v americe

http://img.pic­tureup.cz/11102012­/ad0070bb2b5dbe467a­e7025aab3bc748b83e­085e.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Já bych nepoužil větu „všichni jsou to lumpové“. Nicméně všichni kandidáti jsou pro mě kandidáti 2. kategorie. Nemám vyloženě favorita, ale nejpřijatelnější je pro mě pan Fischer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Doposud neznám všechny kandidáty, takže s výběrem určitě počkám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muhamed

zadnyho vsichy to sou illuminati a at bude kdokoliv tak novy svetovy rad uz nezastavime

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Fosher nebo Zeman. Určitě ne ženskou nebo Schwarce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Okamuru, jde vidět, že dokáže hospodařit s penězmi. Dále Fishera, také ukázal, že je rozumný člověk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

chtěl bych spíš větší pravomoce pro prezidenta, PS ty současné ještě osekala

před 4216 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek