Beer4Real

Jakého prezidenta byste chtěli vy?

Kdo je váš favorit, koho budete volit a aspoň jeden důvod proč zrovna on připište.
Odpovědi typu „všichni jsou to lumpové“ si nechte pro sebe.

Nejlepší odpověď
dudu

Včera byla v našem městě prezentovat svoje názory paní Bobošíková. Ve vší slušnosti jsem této paní vysvětlil, že osobnosti jejího typu, které v případě kdy /nedej Bože/ ovládnou Evropu asiati, si ihned nechají zešikmit oči a začnou zdůrazňovat, že od útlého mládí milují rýži, opravdu nemusím. Svůj hlas téměř jistě odevzdám panu Fischerovi.

Další odpovědi
anonym

Chytrého, slušného, lidského. Jenže kterej je takovej? Natolik kandidáty neznám.

štamgast

Určitě Fischer. Ale kdyby zvolen někdo jiný tak bych se nenaštval, akorát by to nesměla být žena a nebo Schwarzenberg.

www

Žádného.
Chtěl bych zde totiž, alespoň prozatím, monarchu-krále.

anonym

Politologové už dávno označili pouhé 3 osobnosti v ČR jako skutečně profesionální politiky.
Mezi kandidáty je jediný z nich. Ne, že bych k němu neměl výhrady, ale nabízí se paralela z Tisíce a jedné noci – o nejmenším zlu ze všech možných.

bolak

černýho, jako maj v americe

http://img.pic­tureup.cz/11102012­/ad0070bb2b5dbe467a­e7025aab3bc748b83e­085e.jpg

david22

Já bych nepoužil větu „všichni jsou to lumpové“. Nicméně všichni kandidáti jsou pro mě kandidáti 2. kategorie. Nemám vyloženě favorita, ale nejpřijatelnější je pro mě pan Fischer.

Drap

Doposud neznám všechny kandidáty, takže s výběrem určitě počkám

muhamed

zadnyho vsichy to sou illuminati a at bude kdokoliv tak novy svetovy rad uz nezastavime

honza19hk

Fosher nebo Zeman. Určitě ne ženskou nebo Schwarce.

huxa

Okamuru, jde vidět, že dokáže hospodařit s penězmi. Dále Fishera, také ukázal, že je rozumný člověk

anonym

chtěl bych spíš větší pravomoce pro prezidenta, PS ty současné ještě osekala