nejlulu

Probíráte Evropu?

Nejlepší odpověď
anonym

Já už jen česnek, minule jsem osm z deseti vyhodila 🙂

Další odpovědi
quentos

Tu probírám už jen leda u piva, a to ještě zřídka…

klumprt

Jo, v hospodě pindáme o ledasčem. Většinou to ale nikam nevede nebo si z toho nic nepamatuju.

melanie

Probíráme.
Samba: vyhodit 8 z 10 Evrop ? taková škoda :(

Drap

Co bych měl na Evropě probírat ? Je zbytečné přemýšlet o něčem, co nemůžu změnit.

lota

Asi ano. Nedá se nedělat, že se kolem nic neděje.

nejlulu

nechápu

anonym

ptáš se, jestli se probíráme Evropou, já píšu že Evropou se neprobírám, že jen česnek probírám, tím jsem chtěla naznačit, že nerozumím, nač se ptáš

dudu

Sambo, příště zkuste česnek konzervovat tak, že do menších sklenic omnia nasypejte asi centimetr soli, na ni volně naskládejte jednotlivé neoloupané stroučky a dobře zavíčkujte. Pak i na jaře budete vyhazovat maximálně dva z deseti.