Avatar uživatele
Gestas

O čem sníte, když náhodou spíte?

Já o tom, že premiérem je slušný člověk, který není trestně stíhaný, není podezřelý ze spolupráce s Stb a nepaktuje se s komunisty. A co vy?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, autacek, Kepler před 2134 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Usínám s myšlenkami, jak krásný mám život, milující a mnou milovanou rodinu, nic mi nechybí a jsem šťastná. Ale jen co zavřu oči, zdají se mi hrozný chujoviny. S prominutím. Třeba včera se mi zdál sen, že jsem šla v burce na pivo a podpláceli mě tam bílým vínem a nanukama, abych jim vyzradila, zda se na Česko chystá atentát… Psycho, co? Fakt nevím, kam na to můj mozek chodí.. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jsem na tom podobně jako Malvína. Moje snová videotéka je naprosto chaotická, Dneska se mi například zdálo, že pilotuju letadlo a musel jsem přitom šlapat do pedálů, protože se to letadlo nedalo jinak řídit. Nakonec jsem přistál na nádraží ve Valmezu, ale už to nebylo letadlo, ale autobus. Prostě choas. O to je to zajímavější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

o sexu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Ať už spím náhodou či naprosto cíleně, své sny si z 99% po probuzení naprosto nevybavuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ve svých snech prožívám úžasná dobrodružství, ale takovou realitu bych nechtěl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Sním o tom jak pravda a láska zápasí s kapitalismem, jinak Gestas podívejte se do historie v hedvábném sametu jak se z komunistů / prekabátníků / čarovným proutkem objevili pracovití a noblesní bojovníci za nové zítřky v dalších stranách budující kapitál. Možná komunista, který nezahodil rudou knížku, není tak nebezpečný, jak prekabátník.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Nějací malí lidé – byli to děti, ale spíše hajzlíci mě osočovali, že jsem se posmíval prezidentovi Zemanovi že prý jsem se mu posmíval že má škaredé zuby: „podívej se na své zuby…“ Přitom jsem nikdy nesledoval chrup žádných prezidentů, pokud jim zuby netrčely ven. Předtím jsem na *ovinkách.cz četl o vysokých ponožkách prezidenta na jeho dovolené. Když čovek spí a dávají mu takový kapky, jak se může bránit? Vždyť je čovek zneužíván vypnutím čidel reálových okruhů a v té chvíli věří všemu co vidí, co se mu řekne. Ať jdou do háje všechny twitnovinky, televize už je tam, chci pěkně spát!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Když náhodou spím,
tak si krásně sním.
Jak je u nás krásně,
skládám si i básně.
Slunce, voda, vzduch,
nechci žádný vzruch. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek