Gestas

O čem sníte, když náhodou spíte?

Já o tom, že premiérem je slušný člověk, který není trestně stíhaný, není podezřelý ze spolupráce s Stb a nepaktuje se s komunisty. A co vy?

Nejlepší odpověď
Malvína

Usínám s myšlenkami, jak krásný mám život, milující a mnou milovanou rodinu, nic mi nechybí a jsem šťastná. Ale jen co zavřu oči, zdají se mi hrozný chujoviny. S prominutím. Třeba včera se mi zdál sen, že jsem šla v burce na pivo a podpláceli mě tam bílým vínem a nanukama, abych jim vyzradila, zda se na Česko chystá atentát… Psycho, co? Fakt nevím, kam na to můj mozek chodí.. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Jsem na tom podobně jako Malvína. Moje snová videotéka je naprosto chaotická, Dneska se mi například zdálo, že pilotuju letadlo a musel jsem přitom šlapat do pedálů, protože se to letadlo nedalo jinak řídit. Nakonec jsem přistál na nádraží ve Valmezu, ale už to nebylo letadlo, ale autobus. Prostě choas. O to je to zajímavější.

Arne1

o sexu

cochee

Ať už spím náhodou či naprosto cíleně, své sny si z 99% po probuzení naprosto nevybavuju.

Kelt

Ve svých snech prožívám úžasná dobrodružství, ale takovou realitu bych nechtěl.

Kryšpín

Sním o tom jak pravda a láska zápasí s kapitalismem, jinak Gestas podívejte se do historie v hedvábném sametu jak se z komunistů / prekabátníků / čarovným proutkem objevili pracovití a noblesní bojovníci za nové zítřky v dalších stranách budující kapitál. Možná komunista, který nezahodil rudou knížku, není tak nebezpečný, jak prekabátník.

orestez

Nějací malí lidé – byli to děti, ale spíše hajzlíci mě osočovali, že jsem se posmíval prezidentovi Zemanovi že prý jsem se mu posmíval že má škaredé zuby: „podívej se na své zuby…“ Přitom jsem nikdy nesledoval chrup žádných prezidentů, pokud jim zuby netrčely ven. Předtím jsem na *ovinkách.cz četl o vysokých ponožkách prezidenta na jeho dovolené. Když čovek spí a dávají mu takový kapky, jak se může bránit? Vždyť je čovek zneužíván vypnutím čidel reálových okruhů a v té chvíli věří všemu co vidí, co se mu řekne. Ať jdou do háje všechny twitnovinky, televize už je tam, chci pěkně spát!

marci1

Když náhodou spím,
tak si krásně sním.
Jak je u nás krásně,
skládám si i básně.
Slunce, voda, vzduch,
nechci žádný vzruch. 🙂