Andělé

Jsou vhodnější na pohřeb k černým šatům černé silonové punčochy nebo stačí hnědé?Děkuji.:)

Doplňuji:
marci1 děkuji moc:)
Já jsem si to také myslela,ale sousedka říkala,že stačí hnědé,tak jsem se raději potřebovala ujistit. Děkuji.:)

Nejlepší odpověď
annas

S tímto názorem se setkám pravidelně na smutečních obřadech. .Pro příbuzné všechno černé, ostatním prý stačí k tmavému oblečení hnědé punčochy.. Mně to nedá , nosím vždy černé punčochy.

Ale pro zajímavost jsem našla názor Ladislava Špačka, odborníka na etiketu a snad i na silonky…

A všechny dámy v obřadní síni by měly mít černé punčochy.
Takže černá bez debat.

http://www.im­puls.cz/clanky/2008/10/p­ohreb/

Další odpovědi
marci1

Na pohřeb jsou vhodné pouze černé punčochy.

Hlada

Vhodnější jsou černé. Záleží na výši dědictví.

marci1

Otázka a odpověď ohledně oblečení na pohřeb : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-jakem-obleceni-jit-na-pohreb

Andělé

Děkuji,já hledala otázky jen ohledně silonek a nic nenašla,tak ještě jednou moc děkuji.:)

marci1

Není zač. Vždycky je lépe si informace ověřit. 🙂

Andělé

Právě,jistota je jistota…:)

Andělé

annas,moc Ti děkuji.:) Už mi nejde dát bod,to zas něco vymysleli-5 bodů na 1 uživatele…:o
Jdu zítra na pohřeb babičce bývalého manžela. Berou mě stále jako rodinu,na věnci budeme i my,tak i tak si tedy vezmeme s dcerou černé silonky.
Letím pro ně rychle do města,tak moc děkuji…:)

Andělé

Tak silonky už máme…syn mi říkal,že ještě musím obarvit vlasy načerno…:o
Děkuji a pěkný podvečer…:)

vagra

:))

Andělé

:))

gagaga

:)

  • iv-

Andělé

:)

annas

Rozloučení je poslední, co můžeš pro ni udělat. Všechno už je minulost. Drž se. ☹

Andělé

Ano,máš pravdu. Děkuji Ti,jsi hodná. ☹