Moniccc

Jím zdravě, cvičím, ale pořád přibírám. Proč?!

Může mi to někdo vysvětlit? Už 17 den se snažím zdravě jíst, počítám kalorie, nejím sladkosti v tak velké míře jako předtím, cvičím podle programu 30 day Shred od Jill Michael, ale další kilo je nahoře? Co sakra s tím? :/
Doplňuji:
Hele lidi, vy ste se rozjeli :D nepíšu tady, že držím drastickou dietu! Jím pravidelně, což je: snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, občas druhá večere. Skoro vše se skládá z ovoce, zeleniny, šunky, zdravých netučných hlavních jídel, bílé jogurty, tmavé pečivo. Nejím žádné tučné a tak. Zapomněla jsem připsat, že nejsem obézní kulička, měřím 160 cm a vážím (dnes!) 55 kg. Přibrala jsem před dvěma lety po antině, vysadila jsem ji, ale měla jsem nějaké problémy, tak beru další, ale jinou, která by neměla zadržovat vodu v těle. Ale i přesto vidím ty kila, co jsem dřív nabrala. Moje tělo není cca já bych pár (5 kilo) chtěla i zhubnout. Jo a doplňuji, že za den sním cca 800 – 1000 kalorií, když odečtu 200 kalorií za cvičení s Jill a taky to, že za 6 hodin na brigádě v obchodě nachodím tak 6 km. Jo ještě k tomu spalování až po dvaceti minutách. Toto cvičení trvá sice cca 20, 25 minut, ale Jill je jedna z nejlepších trenérek světa a určitě ví co dělá. U totoho cvičení se prý začíná spalovat hned v první minutě. Je to tak sestaveno a ve světě se vidí obrovské výsledky. Tak uvidím, třeba to jsou vážně jen svaly, protože vidím, že i moje stehna jsou „tvrdší“. :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/diety-a-hubnuti/11710-spatnym-cvicenim-muzete-i-pribrat
Doplňuji:
přečti si diskuzi pod článkem
http://www.be­ty.cz/poradny/10/Po­radte-se-s-dietolozkou-o-vyzive-a-hubnuti/tag/1100/­Cvicim-i-jim-zdrave-a-presto-nehubnu

Další odpovědi
Funna

co blbneš, jestli měříš a vážíš co píšeš, tak jsi akorát…ale 800 kcall je fakt málo…to hluboce pod tvým bazálním metabolismem…takže pokud jíš tak málo, chudák tělo se musí zásobit a všechno co sníš, si uloží do tukových zásob…bohužel si všichni myslí – budu jíst málo a zhubnu…což je kravina!!…založ si svůj jídelníček na „kalorie.mte.cz“ a hned poznáš, kolik toho je potřeba sníst…

venkovan

Amatérsky vedená dieta je cesta do pekel – ke ztrátě iluzí.
To co platí pro jednoho, nemusí platit pro druhého. Řada diet je „hladových“, takže tělo se brání tím, že se snaží naopak nastřádat zásoby .
Takže – pokud dietu, tak pod odborným dohledem. A ještě k tomu není dietolog jako dietolog. takže ne vždy ta první dieta, respektive úprava životního stylu bude účinná.
Co vím, tak lepší je shazovat po dekách za měsíc ale trvale, než po kilech za měsíc .
Doplňuji:
Pokud jíš cos napsala, tak ti tam schází bílkoviny. Potom bych řekl, že bys měla mít jídlo vícekrát za den, ne jen třikrát, výjimečně – na noc čtyřikrát. Takže nic neměním na tom co jsem napsal – jsi zralá na specialistu a ne na amatérské diety. Mimochodem – v Africe jsou národy, kde kulaťoučká žena je erotickým idolem. Tak třeba máš zděděné geny těchto žen – lidstvo, tedy podle dosud známých výzkumů všichni máme společné předky pocházející z Afriky.
No a že se tu lidi rozjeli – to je odezva jak jsi základní otázku napsala. kdybys hned napsala svoji výšku, váhu, + číslo bankovního konta s heslem, tak by byly rady přesnější. 6 km poskakováním po obchodě bych neřekl, že je rovnocených 6 km trvalé chůze s určitou frekvencí pohybu který zajišťuje spalování tuků.

Babsi

Na začátku redukce váhy člověk zpravidla přibere, protože tvoje tuky se mění na svaly, které váží víc. Navíc není přece důležitá váha, ale objem. Takže se tolik nehleď na shozená kila jako na ubité centimetry v pase…

terry

  1. 17 dní je málo, musíš vydržet, Redukce váhy je běh na dlouhou trať
  2. co přesně znamená – snažím zdravě jíst, počítám kalorie, nejím sladkosti v tak velké míře jako předtím?

    A/ Snažíš se nebo jiš zdravě?

    B/ kolik kcal denně?

    C/ jak jsou dávky rozložené běhen dne?

    D/ sladkosti je při redukci váhy nutné vynechat úplně

  3. 30ti denní cvičení asi není to pravé pro tebe.

Pro redukci váhy je potřeba cvičit v aerobním tempu aspoň 3× týdně. Důležitá je tepová frekvence. Aby se spalovaly tuky.
Je to věda a chce to vytrvalost.
Doplňuji:
Zapomněla jsem, spalovat se začíná po cca 20 min. takže 1 cvičení je potřeba min. 45 – 60 min. Jinak se tělo jen zahřeje.

RyuzakiKate

Pokud zobeš antikoncepci, vysaď ji – kvůli ní jsem já přibrala aspoň 5 kilo!
Zkus zumbu nebo něco podobnýho, hlavně nejez na noc, po té osmé hodině už jen pít buď čaje (ne černé) nebo vodu (třeba i s citronem, ten zrychluje spalování). Taky zrovna bojuju se svou postavou, po vysazení těch nesmyslných prášků už to možná konečně leze dolů :)

ReHu

Proč se nezeptáš Jill? Že to podle jejího návodu funguje ve světě a u tebe ne.
Tady jsme v Čechách a asi tady funguje spalování jinak než ve světě.

http://www.fitness-trener.cz/aerobni-pasmo/

http://www.do­lezalova-fyzioterapie.cz/jak_hub­nout.pdf

http://www.spor­tvital.cz/spor­t/trenink/vytrva­lost/aerobni-cviceni-co-bychom-meli-vedet/

http://www.spor­tnutrition2.cz/cla­nek/aerobni-cviceni-aerobni-trenik:14/

Slezsky fc

čusek cvič,jez zdravě, a dodržuj dietu teda jádelníček ovoce nebo zeleninu

NatálkaR

Musíš si prostě hlídat, aby příjem energie byl nižší než to co spaluješ a pokud chceš hubnout, tak si musíš hlídat tepovou frekvenci. Ideálně tak 30–60 min. denně být v 60% maxima své tepové frekvence.

SuzanKa

Počkej, počkej… body express? To je co? Neslyšela jsem o tom… Doufám, že to není něco jako cotours a podobně, to bych nerada. Chtěla bych spíše individuální cvičení.

Pajka.111

Holky, je to demotivující, ale jako všechno chce čas. Ale uklidním vás aspoň v tom, že u toho body expressu ty výsledky uvidíte celkem rychle… já jsem první změny viděla po měsíci :)

SuzanKa

Taky bych se ráda prosím zeptala k tomu Body expressu… Můžu tam zajít bez objednání? Omrknou to a zkusit to?

Sonka Pop

Ahojky :) Na body expressu je objednání :) na první hodinu se objednej určitě dopředu. Třeba tam zavolej. Na webovkach mají info o provozovnách. Tak kde ti to vyhovuje nejvíc, tak si tam zavolej. První lekce je důležitá. Projdeš instruktáží. Trvá cca hoďku. No a pak se domluvíš s personálem, jak ti to dál bude vyhovovat.

Sonka Pop

Ahoj, no, to je problém no. Něco prostě neděláš správně. Buď se nestravuješ tak jak máš a nebo jsi zvolila cvičení, které pro tebe není vhodné. Cvičení by v prvé řadě mělo krásně nastartovat metabolismus, protože hubnutí je zaručeno jen díky jeho správnému fungování. No a to pak podpoříš právě i správnou stravou. Hele, já jsem s tímto taky bojovala, ale teď jsem si našla cvičení, které mi vyhovuje. Zkus tohle https://bodyex­press.cz/. Je to EMS cvičení, které ti ten metabolismus právě krásně nahodí.

XenieRo

A to je cvičení, kde cvičí víc lidí, jako nějaká skupinovka, nebo jsem tam sama? Víš co, přeci jen to soukromí při cvičení je skvělý!

Sonka Pop

Nn, to cvičení je super v tom, že jsem tam sama. Jen já a trenér. To je na tom, mimo jiné, taky senzační. Je to EMS cvičení, což znamená, že během dvaceti minut do tebe jsou slabe eletrické impulsy, které ti aktivují všechny svaly v těle. Jinak je to jednou týdně, takže cvičení neleze do času ani do peněz.

hanulka11

těch rad je moc na každého taky platí něco jiného – ale u tebe je to příliš krátká doba na to -abys viděla nějaké velké výsledky – vytrvej a plíživě kila půjdou dolů pomalu a jistě a hlavně je hned nenabereš- ale musíš změnit celkově svůj živ. styl

hanulka11

http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/diety-a-hubnuti/34275-5-hubnoucich-omylu-o-tehle-jste-vedeli