Avatar uživatele
eviktet

Přiberu ještě více na váze, když začnu posilovat?

Zjistila, jsem, že moje BMI se hodně blíží nadváze, chtěla bych se zeptat, jestli když začnu posilovat a samozřejmě začnu jíst zdravě, sníží se moje váha, nebo jestli váha zůstane, ale tuky se přemění na svalstvo. Chtěla bych totiž přímo ubrat na váze, protože i to číslo je docela vysoké…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? david22 před 4306 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
david22

Odpoveď byla označena jako užitečná

Přiklad ze života:
Moje matka měla nadváhu. Začala chodit do posilovny. Vzhledově začala jakoby být čím dál více štíhlá, oblékla kalhoty i halenky, které poslední léta nemohla na sobě dopnout. Všichni ji říkali jak je štíhla a má supr postavu, leč když si stoupla na váhu zjistila, že váží stále STEJNĚ – jako jako na začátku před posilovnou.

Čili shodila nadbytečný tuk a lehce přibravala na svalech. Resp. je zpevnila ale jelikož je žena, neměla svalnatou, ale spíše štíhlou postavu.
Navíc se cítila zdravěji a vitálně.
Doplňuji:
Omlouvám se za překlepy :)

Upravil/a: david22

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?eviktet Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Ten BMI index neberte vážně.Jábych při své výšce měl vážit nějakých 85 kg-ok,ale s hrudníkem 120 cm?Ten index nebere v potaz tělesnou konstituci což je zásadní problém.Jinak pokud chcete cvičit a ještě k tomu zdravě jíst tak se vykašlete na váhu-váha to je dost relativní pojem.Rozhodně Vám ubyde tuk a cvičením docílíte zkvalitněním svalové hmoty,tzn že budete třeba vážit stejně ale budete vypadat o poznání líp.Záleží taky jak budete cvičit,protože není cvičení jako cvičení,ale buďto si nejdřív proštudujte nějakou literaturu nebo si zaplaťte instruktora(stačí jen na začátek abyste pochopila co a jak pak pojedete na vlastní triko).

před 4305 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek