Moneec:*

Jak na váhu a svaly ?

Jak můžu přibrat na váze ? Vážím o 6 kilo míň než bych měla a prostě mi nejde přibrat ať se snažím jakkoliv. Pak by mě taky zajímalo jak zpevnit svalstvo. Jako lýtka, hýždě, hruď a vše ostatní :D
Doplňuji:
Celkem blbá narážka když mě ani neznáš a nevíš co dělám ;)

Odpovědi
andyana

Zkus si zasportovat…

gecco

…„prostě mi nejde přibrat ať se snažím jakkoliv“…
Mno – a to znamená CO???
Cvičíš??? Co jíš??? Jak cvičíš??? Kdy jíš???
___
Hmmm…
Jen kecáš…
😛
Doplňuji:
..„Celkem blbá“…
😁
Jasně – a proč mi neodpovíš na otázky??

Kelt

Existuje univerzální zákon – zákon přechodu kvantitativních změn v kvalitativní. Tedy když vydržíš, určitě se ti spevní svalstvo. Je třeba vykonávat určitý počet opakování například 10 ve 3 sériích. Pomáhá i zátěž – dřepy, výskoky, výpony – posaď si někoho na ramena a dělej to se zátěží. Ze začátku to nepůjde, ale když budeš trénovat, tak ano. Ale to nemůžeš chtít hned.

lota

Asi bych se snažila právě o to zpevnění svalstva – sportovat, cvičit. Přijdou svaly, které něco váží.