kristyjar13

Který mobil byste mi doporučili: Lenovo P70, Huawei P8 Lite, nebo Coolpad Torino S?

Nyní mam mobil Nokia Lumia 520 a již by to chtělo změnu. Rozhoduju se mezi Lenovo P70, Huawei P8 Lite a Coolpad Torino S. Vím, že nepatří k nejnovejsim (Lenovo, Huawei), ale hledám mobil do 5000,– a tyto se mi zdají jako nejlepší. Jaké na ně mate názory? Popř. můžete doporučit i nějaký jiný. Děkuji.

No, on už právě moc dobře nefunguje. Blbne mi displej a seká se

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdo ti neodpoví objektivně na takovou otázku, protože nikdo určitě nevlastnil všechny tři modely, jak píše Kepler. Musíš si ujasnit, co přesně od mobilu chceš. Určitě ti pomůže s rozhodnutím přečtení recenzí u všech těchto modelů. Takto je porovnáš a rozhodneš se snadno a hlavně podle sebe.
Lenovo P70
https://www.sve­tandroida.cz/le­novo-p70-recenze-201504
Huawei P8 Lite
https://www.sve­tandroida.cz/hu­awei-p8-lite-recenze-201508
Coolpad Torino S
https://mobile­net.cz/clanky/bles­kova-recenze-coolpad-torino-s-elegan-nizsi-tridy-30335

Podle specifikací je na tom nejlépe Lenovo P70. Je to podobné, jako ten Huawei, ale má mnohem větší baterii. Osobně bych do něj šel z těchto tří určitě.

Další odpovědi
Drap

Já bych ti doporučil ponechat si ten, který máš. Proč měnit něco, co spolehlivě funguje? Za ušetřený peníz bych raději cestoval.

Kepler

Šmánkote, ty stupidní dotazy snad nikdy neskončí. Copak čekáš, že se tady najde někdo, který by měl zkušenosti se všemi mobily a mohl porovnat? To je jako: mám si koupit Citroen, Renault, nebo Fiat? Kup si takový, který nejlíp odpovídá tvým představám a nárokům. Ty ale asi nemáš jasno. Promiň.

Kepler

Pino, ani na ty recenze nevěřím, protože někdo vychvaluje, jiný zatracuje. Už jsem taky četl, že baba zatratila kvalitní LED televizor, protože neměla síťové tlačítko…:-)

anonym

Ne uživatelské recenze, ale od profesionálů 😉 Z českých stránek jsou kvalitní recenze na Mobilenetu, Svět Androida, mobil.idnes.cz a snad na Mobilmanii

Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

P.S. Coolpad Torino S má velmi slabou baterii, (pouze 1800mAh), ten bych nekupoval ani náhodou. Huawei P8 Lite má 2200 mAh, (trochu lepší), ale Lenovo P70 má 4000mAh. To je velice slušná hodnota..

kristyjar13

No, on už právě moc dobře nefunguje. Blbne mi displej a seká se