p-e-t

Jaký by jste mi doporučili mobil?

Jaký by jste mi doporučili mobil LG Optimus One nebo LG Optimus Chic stále se nemohu rozhodnout. Nebo mi můžete doporučit i jiný ve stejné cenové kategorii?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak tu radu vezmeme raději trochu věcně a necháme stranou dojmy 🙂

LGOO = optimus one,
LGCH = chic,

výhody a nevýhody

  • FUNKCE – oba telefony umí funkčně totéž, je v nich absolutně stejný operační systém a tedy i stejný volitelný software
  • DISPLEJ – LGCH má daleko lepší displej, vyšší rozlišení a to opravdu výrazně vyšší takže je i menší text lépe čitelný, detaily na fotografiích jsou snáze rozpozatelné, tohle bych považoval za důvod proč si připlatit, je to důležitá vlastnost
  • WIFI – LGCH podporuje rychlejší WIFI přenos dat (n), této výhodě však nepřikládejte příliš velkou důležitost prakticky tak vysoké rychlosti spíše nevyužijete
  • FOTOAPARAT – LGCH dela 5MPx fotografie, tedy vyssi rozliseni fotoaparatu, LGOO ma pouze 3MPx rozliseni fotografii
  • BATERIE – LGCH má bohužel slabší baterii a vydrží tedy asi o hodinu hovoru méně na jedno nabytí

který z těch dvou je lepší už jistě vidíte sám, nekoupil bych však ani jeden.

i jiné značky nabízí zajímavé modely, a za cenu která je někde mezi LGOO a LGCH je tu Samsung Galaxy ACE … který bych osobně doporučil

zajímavý je i model
ZTE BLADE
který po funkční stránce je na úrovni LGCH přitom cenou je na úrovni levnějšího LGOO, je to tak trochu neobjevený talent z francie 🙂

Recenze LGOO
http://www.sve­tandroida.cz/re­cenze-lg-optimus-one-p500-201012

RECENZE LGCH
http://www.sve­tandroida.cz/re­cenze-lg-e720-optimus-chic-aneb-vylestena-jednicka-201103

Další odpovědi
MacChill

Lg Optimus one je parádní telefon, ale jde o to k čemu ho chcete používat

slad08

Já bych spíše doporučil LG Optimus Chic, protože disainově vypadá lépe a i jeho využití je o něco lepší.

DDarent

http://www.mobil-bar.cz/lg-p920-optimus-3d/d-73920/

Lg Optimus rovnou v 3D!!!!!!!!!!!!!!!