Ella2

Jaký mobil do 6 000 Kč?

Zdravím všechny, jaký mobil byste mi doporučili do 6 000 kč? Důležité pro mě je, aby dělal dobré fotografie a nesekal se.

Odpovědi
Muffz

Určitě bych šáhl po Huawei P10 Lite, 12 Mpix fotoaparát, 3000mAh baterie, osmijádrový procesor, 3GB RAM a další množství funkcí, které nabízí i dražší mobily. Fotky z něj vypadají luxusně za tu cenu.

PS: Když se dívám na jeho větší specifikace, tak začínám uvažovat, že si ho za tu cenu koupím taky :) .

dubraro

Doporučil bych to samé jako Muffz. Mám jej a jsem spokojený. Doporučuji na něj nějaké pouzdro, sám o sobě je hladký a snadno vypadne z ruky.

Jiří Bohumil

Kamarád, který se „vyzná“ má tenhle a prý nemá chybu. Nejlepší co se týká poměru výkon/cena.
https://www.tsbo­hemia.cz/xiao­mi-redmi-note-4-global-4gb-64gb-black-cz-lte_d270636.html?fu­lltextword=xi­aomi%20redmi

anonym

V těchto dnech vychází nejlépe tyto

  1. Xiaomi MI A1 4GB/64GB (=operační pamět/datové úložiště) – 4900 Kč
  2. Doogee Mix 6GB/64GB – 4900 Kč
  3. minulý rok byl ideální volbou J.Bohumilem zmiňovaný Xiaomi Redmi Note 4 Global 4GB/64GB … a stále o něm platí, že patří mezi ty zajímavější kousky i když už není jedničkou. Především jej degraduje starší verze operačního systému, dnes už očekáváme verzi 7.1 lépe však 8.0, a tento starší telefon zůstává u verze 6 … novější model MI A1 je tomuto velmi povedeným následníkem a tak o starším modelu už nemá smysl uvažovat. Zde je přímé srovnání včetně všech parametrů ::: https://www.ki­movil.com/en/com­pare/doogee-mix4gb-64gb,huawei-p10-lite-3gb-32gb,xiaomi-mia1,xiaomi-redmi-note-44gb-64gb-global

není až takové překvapení že z přímého srovnání vychází třeba zrovna p10 lite nejhůř, značka huawei už patří mezi ty nadhodnocované a za své peníze od nich už dostanete o dost méně než když dřív, když se na evropský trh teprve snažili probojovat … jejich pověst výhodné značky z této doby se s nimi však neprávem táhne dodnes, už ale dlouho jejich modely mezi nejvýhodnější nepatří.

Ella2

Díky všem, zatím se mi jeví nejlépe ten Honor 9 Lite, jednak funkcemi, tak i recenzemi a vzhledem, je moc hezkej. Tak díky, dneska jdu do obchodu se na něj podívat.

girl7

a je opravdu dobrej. Určitě by se ti líbil. Už ses byla podívat?

Ella2

Je skvělej! ! ♥ Honor 9 Lite je můj ♥ jsem nadmíru spokojená. Krásnej, tenkej, rychlej, fotky jsou geniální.

girl7

:D ha vidiš to :)
Tak jsem moc ráda, že jsi spokojená :)

girl7

Mám ted nově Honor 9 Lite za 6000 kč a je perfektní!
Fotky jsou krásné, čísté, ostré..
Parametry:
" 5.65" IPS 2160×1080, procesor Kirin 659 Octa Core, RAM 3GB, interní paměť 32GB, MicroSDXC až 256GB, duální fotoaparát 13Mpx + 2Mpx + přední 13Mpx + 2 Mpx, čtečka otisku prstů, micro USB, baterie 3000mAh, rychlé nabíjení, Android 8.0 + EMUI 8.0"