Apphlam

Jaký mobil rozjede náročnější hry (internetové). Asi kolem 6000 Kč.

Něco co je základní, ale má dobrý hardware (RAM paměť aci 1 GB a 1 GHz a 2 jádrový procesor)

Odpovědi
Dotazník

Těmhle parametrům asi nejlépe vyhovuje Motorola Atrix, prodává se pod 6000, ale nejsem si jistý, jestli je v tomto případě z oficiálního dovozu.
Doporučuji prozkoumat možnosti rozšířeného vyhledávání v katalogu mobilů Mobilmania.cz…

Zdroj: http://www.mo­bilmania.cz/de­fault.aspcx/ka­talog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?ad­vsrch=1

huxa

Sony Xperia U

Bedy

Můžu doporučit Nokii N9 – dobrý hardware a k tomu dostanete spoustu dobrých pořádných her, jako Need for speed Shift nebo třeba RealGolf či Galaxy On Fire2
Nebo doporučím LG P880 Optimus 4X HD, který má dokonce 4jádrový procesor a za dobrou cenu.

Z levnějších určitě můžu zmínit Sony Xpera P nebo Motorola MB860 Atrix.

Osobně se mi ale nejvíc líbí Nokia N9.