Posspi

Vyplatí se koupit značku Huawei?

Zdravím…nedávno mi spadl na dovolené v Chorvatsku mobil do moře,a proto jsem si vybíral nový. Po shlédnutí docela dost recenzí a videí,přečtení článků a recenzí jsem dospěl k závěru,že nejlepší mobil,v cenové hranici do 6000 Korun je asi Huawei p9 Lite 2017,který má kromě skvělého fotoaparátu,čtečky otisků prstů a Full HD Displeje taky osmijádrový procesor,a taky moc pěkný design. Chtěl bych se zeptat,jestli se tady nenajde někdo,kdo třeba Huawei p9 Lite 2017 vlastní,pop­řípadě jak je s ním spokojený,a jestlí má cenu si tady ten mobil kupovat. Popřípadě kdybyste věděli o nějakém JINÉM,(což si myslím že asi ne,když jsem se díval opravdu snad všude,ale kdo ví..) budu moc rád za tip,každopádně nějaký mobil potřebuju a vybírat nemůžu dva týdny. Když se ozve někdo,kdo má třeba se značkou Huawei jako takovou dlouholeté zkušenosti,taky budu rád ať vím,že nekupuju zajíce v pytli a dělám správně. Dík.

Nejlepší odpověď
briketka10

Huawei mobilní telefony neznám, ale do 6,000,– Kč by ses vešel.
Heuréka:

https://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:q:hua­wei/#utm_medi­um=cpc&utm_sou­rce=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=&gclid=Cj0KCQjwi­erMBRCHARIsAH­l9i4HexZry8ah8u95Ct­0RVIILK-0kZni2362qakM9NZLsSLcI8h­0FYsv8aAoR3EAL­w_wcB

Teď jsem se podívala na video pod specifikací tohoto modelu
a moderátor tvrdil, že je to jeden z neprodávanějších mobilů na
českém trhu. Jestli tomu věříš, tak si ho opatři. Mě se líbí.

Další odpovědi
jáára

HUAWEI s klidem doporučím…

Altair-AC

Já bych doporučil ne moc známou značku Xiaomi .Zkus si najít typ za 6000 Kč .Já mám za 3500kč Xiaomi redmi 4 a je lepší než p9 lite 2017 …Takže má odpověď zní : ne.U Huawei jen platíš za značku ,jinak by to tolik nestalo …

anonym

HUAWEI už dnes patří mezi velmi známé značky což má za následek že za stejnou cenu u jiné značky dostaneš obvykle mnohem lepší telefon. Zkrátka už zbytečně platíš jen za tu značku samotnou… výhodnější jsou rozhodně jiní výrobci, jako třeba zmíněné XIAOMI, DOOGEE, ULEFONE, UMIDIGI, LEECO, HOMTOM, kteří umí nabídnout stejnou kvalitu třeba za cenu poloviční.

Kryšpín

Založil ji čínský komunistický kapitalista Žen Čeng fej