duguduhu

Která je vaše nejoblíbenější značka telefonů?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
isteron

Samsung

kodl67

Jiná

Jelikož Nokia už nevyrábí, mám Microsoft s Wind.10, zatím nemůžu nic podstatného vytknout.

Drap

Nokia

Netuším, k čemu ti taková informace asi bude.

Tw!st

Apple

Rychlý, funkční, praktický, není předražený, neseká se, vydrží věčnost (z vlastních zkušeností)

jáára

Jiná

obyč holka

Jiná

Tondaotm

Jiná

Google nexus.

Martinuss

Samsung

klumprt

Nokia

Já jsem se dlouho držel Nokií, protože každý nový model měl podobné ovládání, jako předchozí. S mým přechodem na androidí telefony je toto kritérium už bezpředmětné a teď mám Sony. Ale víc jsem měl Nokií. Příště si koupím asi Samsung, který mi vychází dobře v hodnocení a ceně.

Anikitos

Samsung