alenad

Je Huawei Mate 8 dobrá volba?

Vybírám nový s velkým displejem , nechci utrácet za S7 edge , nebo 6s plus. Uvažovala jsem mezi Asus zenfone2, V10, a Sony Z5. Nechci dávat víc jak 15 000,– Poradíte ? Kazivost a poměr ceny výkon ? Moc prosím :)
mcarthur : a co z toho plyne , že je podezřelá ze špionáže ? teda , v čeho se mám obávat já ?

Odpovědi
tucnakscot

Musis napsat, na co ten mobil chces. Jestli na nem budes dost casu hrat narocnejsi hry, nebo naopak velmi fotit apod… Vseobecne vzato kvalitni znacky jsou ty nejvice znamy napr. Samsung, Sony, Huawei… Dej si ovsem velky pozor na to, aby sis nekoupila mene znamou znacku jako ja co ma Acer, protoze nektere mene zname mobilni znacky lakaji zakazniky vysokym vykonem, perfektnim fotoaparatem apod… A pri koupi zjistis, ze se ti napr. jako me bude casto zniceho nic vypinat a zapinat mobil a ruzne blbnout !

McArthur

Pokud bych měl doporučit, tak bych volil Sony Xperia Z5. Na práci dobrý kousek, ale cena je vyšší.

Huawei rád nemám. V USA je navíc tato firma podezřelá ze špionáže pro čínskou vládu.

Zdroj: http://byznys­.ihned.cz/c1-57820620-obchodni-valka-mezi-usa-a-cinou-kongres-navrhuje-zakaz-prodeje-huawei-a-zte