Pokročilý

Jaký mobil by jste doporučili jedenáctileté holce?

Ahoj, za tři měsíce mi bude jedenáct, a rozmýšlím si, jaký bych si měla koupit mobil... Byla bych ráda, kdyby jste mi dali nějaké tipy na dobré mobily od tří do šesti tisíc s androidem ;) Děkuju.
P.S.: Rozmýšlím se mezi Samsung Galaxy S duos, Samsung Galaxy Ace 2 a Samsung galaxy Ace ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Žádný.

Další odpovědi:

Myslím, že pro začátek budou stačit dva plastové kelímky spojené špagátkem. Upgrade je možný, cena přijatelná, volání zadarmo.

Bronzový

Vy dva jste asi retardovaní či co.
Já bych ti doporučil Samsung Galaxy Pocket.

Pokročilý

Ja bych sel asi do galaxy ace 2 ale doporucil bych spis htc wildfire.

Pokročilý

Povím ti něco.Mě je 15. Do minulých jsem měl mobil typu kysna( Sony EricsoonW700I ,myslím,ještě před ním staré LG Kp 202 a krátce před tím prastarou Nokiu)

Možná je to fajn se vytahovat před kamarádkami super dotykáčem,úžasné značky.Možná bych si,ale nechal ten starý telefon a tím se vyvaroval všem nešťastným pádům. Většina mých přátel měla v tvém věku také na tu dobu super mobily(dotykáče),bohužel jednou se blbě otočíš za klukem a mobil si rozbiješ,či nevědomky ztratíš,možností je spousta.

Raději si ty peníze ušetři a počkej si ještě rok,dva,tři a až pak vyjde nějaké doslova dělo tak ho vem a můžeš frajeřit s mobilem co nikdo nemá :)

Tak jsem tu udělal já a všichni se svými poškrábanými displeji a starými androidy či jinak vidně starými telefony jen tiše závidí :) :)

Diskuze k otázce

Bronzový

ponovotny

je docela rozdíl v otázce jaký je teď na trhu dobrý telefon pro děti, oproti jaký je "vhodný".

Bronzový

ponovotny

štamgast- snažím se pochopit jak to vidíš s tou retardací. Z jakého pohledu doporučuješ někomu kdo na to evidentně nemůže mít, jaký je pro něj vhodný telefon? Proč by o tom jaký je telefon pro dítě dobrý neměli rozhodovat ti kdo ho kupují?

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.