Avatar uživatele
Sonush

Jaký mobil by jste doporučili jedenáctileté holce?

Ahoj, za tři měsíce mi bude jedenáct, a rozmýšlím si, jaký bych si měla koupit mobil… Byla bych ráda, kdyby jste mi dali nějaké tipy na dobré mobily od tří do šesti tisíc s androidem ;) Děkuju.
P.S.: Rozmýšlím se mezi Samsung Galaxy S duos, Samsung Galaxy Ace 2 a Samsung galaxy Ace ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3913 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Žádný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
theformal

Myslím, že pro začátek budou stačit dva plastové kelímky spojené špagátkem. Upgrade je možný, cena přijatelná, volání zadarmo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Vy dva jste asi retardovaní či co.
Já bych ti doporučil Samsung Galaxy Pocket.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rylon

Ja bych sel asi do galaxy ace 2 ale doporucil bych spis htc wildfire.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eso123

Povím ti něco.Mě je 15. Do minulých jsem měl mobil typu kysna( Sony EricsoonW700I ,myslím,ještě před ním staré LG Kp 202 a krátce před tím prastarou Nokiu)

Možná je to fajn se vytahovat před kamarádkami super dotykáčem,úžasné značky.Možná bych si,ale nechal ten starý telefon a tím se vyvaroval všem nešťastným pádům. Většina mých přátel měla v tvém věku také na tu dobu super mobily(dotyká­če),bohužel jednou se blbě otočíš za klukem a mobil si rozbiješ,či nevědomky ztratíš,možností je spousta.

Raději si ty peníze ušetři a počkej si ještě rok,dva,tři a až pak vyjde nějaké doslova dělo tak ho vem a můžeš frajeřit s mobilem co nikdo nemá :)

Tak jsem tu udělal já a všichni se svými poškrábanými displeji a starými androidy či jinak vidně starými telefony jen tiše závidí :) :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ponovotny

je docela rozdíl v otázce jaký je teď na trhu dobrý telefon pro děti, oproti jaký je „vhodný“.

před 3913 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

štamgast- snažím se pochopit jak to vidíš s tou retardací. Z jakého pohledu doporučuješ někomu kdo na to evidentně nemůže mít, jaký je pro něj vhodný telefon? Proč by o tom jaký je telefon pro dítě dobrý neměli rozhodovat ti kdo ho kupují?

před 3913 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek