Sonush

Jaký mobil by jste doporučili jedenáctileté holce?

Ahoj, za tři měsíce mi bude jedenáct, a rozmýšlím si, jaký bych si měla koupit mobil… Byla bych ráda, kdyby jste mi dali nějaké tipy na dobré mobily od tří do šesti tisíc s androidem ;) Děkuju.
P.S.: Rozmýšlím se mezi Samsung Galaxy S duos, Samsung Galaxy Ace 2 a Samsung galaxy Ace ;)

Nejlepší odpověď
huxa

Žádný.

Další odpovědi
theformal

Myslím, že pro začátek budou stačit dva plastové kelímky spojené špagátkem. Upgrade je možný, cena přijatelná, volání zadarmo.

štamgast

Vy dva jste asi retardovaní či co.
Já bych ti doporučil Samsung Galaxy Pocket.

Rylon

Ja bych sel asi do galaxy ace 2 ale doporucil bych spis htc wildfire.

eso123

Povím ti něco.Mě je 15. Do minulých jsem měl mobil typu kysna( Sony EricsoonW700I ,myslím,ještě před ním staré LG Kp 202 a krátce před tím prastarou Nokiu)

Možná je to fajn se vytahovat před kamarádkami super dotykáčem,úžasné značky.Možná bych si,ale nechal ten starý telefon a tím se vyvaroval všem nešťastným pádům. Většina mých přátel měla v tvém věku také na tu dobu super mobily(dotyká­če),bohužel jednou se blbě otočíš za klukem a mobil si rozbiješ,či nevědomky ztratíš,možností je spousta.

Raději si ty peníze ušetři a počkej si ještě rok,dva,tři a až pak vyjde nějaké doslova dělo tak ho vem a můžeš frajeřit s mobilem co nikdo nemá :)

Tak jsem tu udělal já a všichni se svými poškrábanými displeji a starými androidy či jinak vidně starými telefony jen tiše závidí :) :)

ponovotny

je docela rozdíl v otázce jaký je teď na trhu dobrý telefon pro děti, oproti jaký je „vhodný“.

ponovotny

štamgast- snažím se pochopit jak to vidíš s tou retardací. Z jakého pohledu doporučuješ někomu kdo na to evidentně nemůže mít, jaký je pro něj vhodný telefon? Proč by o tom jaký je telefon pro dítě dobrý neměli rozhodovat ti kdo ho kupují?