Avatar uživatele
Kelt

Jaké cvičení je pro tělo nejlepší?

Někdo doporučuje posilování, jiný protahování, další jogu a pod. Před výkonem se každý protáhne zahřeje, aby mohl podat výkon. Na jedné straně vyrýsované svaly působí dojmem síly a obdivu, ale kulturisté mají často zkrácené svaly. Podle mne je hlavní mít dobrou ohebnost s kloubech a moci se protáhnout. Ale to je můj názor. Možná máte jiný a také oficiální je jiný. Děkuji.

Upravil/a: Kelt

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? paul1 před 562 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Možná by nebylo špatné přečíst si znovu otázku a přeformulovat jí tak, aby byla srozumitelná i ostatním a všichni tak mohli vědět, na co se ptáš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Myslím si, že jóga. A je škoda, že není zavedena (resp. aspoň některé asány) do osnov ve školách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Od kamarada, co na sobe maka, vim, ze to, ze nekdo ma viditelne svaly, neznamena, ze ma obrovske svaly. Znamena to jen, ze ma male mnozstvi tuku a tak jsou svaly viditelne. A tak to rozhodne neznamena, ze by byl kulturistou anebo mel dobrou formu. I kulturisti jsou v tzv. nabiraci fazi a vypadaji jako medvedi. Jinak dle meho je dobre jakekoliv cviceni. Jako mlady jsem hral hokej. Jenze ted s 130 kg uz nejsem tim, kym jsem byl. A ani o zadny sport nemam zajem. Pred peti lety jsem s kamaradkou byl na horolezecke stene a ani nevite, jak me bolely ruky. Ja nejradsi jen zeru a sleduju vlacky a posloucham kvalitni house. Dekuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

To ti řekne fyzioterapeut až tělo prohlédne. Každý potřebuje něco jiného. Nedá se střílet od boku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Cvičení s vlastním tělem, resp. vlastní vahou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Just Tedus

Obecně na Fyzičku bych doporučil běhání (Kardio).

Upravil/a: Just Tedus

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek