Kelt

Jaké cvičení je pro tělo nejlepší?

Někdo doporučuje posilování, jiný protahování, další jogu a pod. Před výkonem se každý protáhne zahřeje, aby mohl podat výkon. Na jedné straně vyrýsované svaly působí dojmem síly a obdivu, ale kulturisté mají často zkrácené svaly. Podle mne je hlavní mít dobrou ohebnost s kloubech a moci se protáhnout. Ale to je můj názor. Možná máte jiný a také oficiální je jiný. Děkuji.

Odpovědi
Drap

Možná by nebylo špatné přečíst si znovu otázku a přeformulovat jí tak, aby byla srozumitelná i ostatním a všichni tak mohli vědět, na co se ptáš.

paul1

Myslím si, že jóga. A je škoda, že není zavedena (resp. aspoň některé asány) do osnov ve školách.

VaclavZeman

Od kamarada, co na sobe maka, vim, ze to, ze nekdo ma viditelne svaly, neznamena, ze ma obrovske svaly. Znamena to jen, ze ma male mnozstvi tuku a tak jsou svaly viditelne. A tak to rozhodne neznamena, ze by byl kulturistou anebo mel dobrou formu. I kulturisti jsou v tzv. nabiraci fazi a vypadaji jako medvedi. Jinak dle meho je dobre jakekoliv cviceni. Jako mlady jsem hral hokej. Jenze ted s 130 kg uz nejsem tim, kym jsem byl. A ani o zadny sport nemam zajem. Pred peti lety jsem s kamaradkou byl na horolezecke stene a ani nevite, jak me bolely ruky. Ja nejradsi jen zeru a sleduju vlacky a posloucham kvalitni house. Dekuju.

elkon

To ti řekne fyzioterapeut až tělo prohlédne. Každý potřebuje něco jiného. Nedá se střílet od boku.

zjentek

Cvičení s vlastním tělem, resp. vlastní vahou.

Just Tedus

Obecně na Fyzičku bych doporučil běhání (Kardio).