justjoke

Jaký je nejlepší druh cvičení?

Potřebovala bych takové, aby se přitom posilovaly svaly i protahovalo tělo. Střední obtížnost. Dík.

Nejlepší odpověď
Makina

Na odpočinutí, ale zároveň protažení a při té příležitosti i posílení svalů je dobrý Pilates… a u něj si podle cviků můžeš i vybrat jakou chceš úroveň

Další odpovědi
Drap

Nedá se říct lepší a horší. Každému svědčí něco jiného. Obecně se dá říct, že každé cbvičení klde se člověk hýbe je dobré.

láďa1

Jen k tématu-vzpomínali jsme na cvičení na takovém talíři který se kroutil vpravo a vlevo.To dnes říkají,že je to nejhorší co mohlo být-jistě si vzpomenete.

BandiOl

Zkuste TRX.

pizlicka

ten talir se jmenuje ROTANA:-)