Avatar uživatele
Nancy Novotn

Jaký je nejlepší způsob hubnutí??

Je nejlepší způsob hubnutí běhání? Nebo je lepší cvičení? Přeci jen u běhání se zapojuje celé tělo Při cvičení se musí dělat cviky na každou část těla zvlášť… Tedy alespoň podle toho co vím… Za jak dlouho zhubnu když budu běhat?

Zajímavá 0 před 1859 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Jedna věc je teorie, druhá je praxe. Přijímáš energii potravou – takže se dá zjistit příjem a každá fyzická činnost se projevuje nějakým výdejem energie – je to v tabulkách, podle výkonu, věku a pod. A když chceš zhubnout, musíš mít větší výdej než příjem. Kromě toho je třeba úprava stravy, režimu a pod. Za jak dlouho zhubnu, když budu běhat – \záleží, kolik budeš běhat, jak často, jak rychle a taky kolik potřebuješ zhubnout a do kdy. A nemysli se, že jen běhání je všemocné Taky rozcvičení je důležité, a někdy stačí rychlá chůze, kolo, nedat si sladkosti a nesedět u smartfonu a pod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Zdravá strava a sport.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nabízí se odpověď: nežrat! Ale jakýkoliv výdej kalorií je vhodný, třeba i pár kilometrů chůze denně. Způsob cvičení má význam, jen pokud si chceš vypracovat figuru. Já už fyzický pohyb moc nezvládám a tak si jakž takž udržuju váhu tím, že jsem zvyklý na menší jednorázové dávky jídla. Pocit nasycení tak přichází dřív, lidově řečeno: žaludek se zcvrkne. Jinak všechny diety jsou na h…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Po 17 hodině už nejíst. Vyzkoušeno-funguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Je to jednoduché: Nežrat a cvičit !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Nejlepší je kombinace obou. Ráno si 20 minut zacvič, večer pár kiláků zaběhej a do půl roku si všimne změny i okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Přečti si tady ty miliony předchozích odpovědí.
Ve zkratce – cvičením hubnutí pouze podpoříš. Mnohem důležitější je správné stravování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nejvhodnější je plavání ve studené vodě, ale silně aerobní (na čas) – žádné ubohoučké šolíchání lážo-plážo. Navíc to šetří klouby (na rozdíl od běhání) a protáhneš vícero skupin svalstva. A k tomu pochopitelně přiměřená strava (VHODNÁ dieta).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A nechtěla jsi vědět který způsob hubnutí je nejúčinnější?
Já jsem za tři dny v nemocnici zhubnul 3,5 kg. Už to ale není pravda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Žádný způsob.

Nejlepší je změnit životní styl tak, aby nebylo potřeba hubnout.
Střídmá vyvážená strava, dostatek vody a pohybu úplně stačí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Já jsem toho zkusila opravdu hodně, ale nakonec teda musím říct, že mi opravdu pomohlo, byla až ketonová dieta. Ta je super. Kila s ní letí dolu sama :)

před 1030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, jakou ketonovou dietu jsi držela? A podle čeho ses při výběru diety rozhodovala?

před 1002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já osobně teď uvažuju nad dietou ketodiet. Ale pořád ještě zjišťuju info. Hlavně, co se týká programu a jídel :)

Avatar uživatele
Sabulak

Ahoj, já bych moc ráda zkusila tuto ketonovou dietu https://www.ke­todiet.cz/. Ale právě nevím, no… Ještě bych byla ráda za někoho, kdo tu dietu držel a mohl říct vlastná zkušenost…

Avatar uživatele
Dominno

pohyb a pravidelná strava, alespoň tak mi to říkali v poradně Svět zdraví, kam jsem docházel, jelikož sám jsem nevěděl jak na to abych zhubl

před 1733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Janjanrynart – radíš nesmysly. Někdo se toho chytne a průs…r je hned.

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

paul1 – jsi vedle a to hodně. Jíst je potřeba, Ba nutné, Ale podle určitých zásad. Pokud se nejí, tělo je vyhladovělé a dělá si zásoby. Navíc chybí energie na pohyb a další fungování.

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

elkon – funguje pro koho? Jde o to, v kolik chodíš spát a jaký máš celkově denní režim. Když někdo chodí spát dlouho po půlnoci, je potřeba ještě něco zakousnout. Co, to už se ví.

před 1859 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek