Avatar uživatele
akcul

co si myslíte o hubnutí chůzí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, veruska, david22 před 4342 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Určitě funguje, jen je zapotřebí chodit svižně, rychle, vzpřímeně a hlavně pravidelně a dlouho. Plazit se s pudlem kolem bloku a občas se zastavit na kus drbu, ládovat se u toho párkem v rohlíku nebo nanukem – to asi příliš efektu mít nebude.
(Třeba Nordic Walking (chůze s holemi v terénu) je v současnosti dost oblíbený a řekla bych, že i dost pomáhá – moje maminka si to nemůže vynachválit).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je to jeden z nejzdravějších způsobů, jak si udržet kondici a zachovat štíhlost. Rozhodně jde o lepší variantu, než jakou nabízejí tablety na hubnutí nebo diety. Navíc je chůze „cvičením“, které organizmus může poškodit jen ve velmi vzácných případech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Amie

babi říká: nejzdravější způsob jak být zdravý- chodte ALESPOŇ 20 minut v kuse KAŽDÝ DEN.
A co si myslím já? hubnutí já nevedu takže pro mě je to dobrý způsob jak ušetřit za MHD a užít si krásného počasí. Pro mamlku zas způsob na odreagování a jak přijít na jiné myšlenky. Osobně ale spíše volím kolo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AnnieAnnie

Řekla bych, že je to poměrně nenásilná forma hubnutí. Bohužel výsledky neuvidíte tak rychle, jako když se dřete v posilovně každý den, ale to neznamená, že se výsledky nedostaví, pouze to bude trvat déle. Každý den by jste měla chodit co nejvíce, vystupte o zastávku dříve než normálně atd. Přeji hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nesouhlasím. počtěte si něco o pohybu a metabolismu těla.
Pokud aerobně nezatížíte svoje tělo ( a to se normální chůzí nedá) nic vám to mimo pobytu na čerstvém vzduchu ( a to je otázka) nedá !!
Určitě ne hubnutí !!!
Tím neříkám že pohyb je škodlivý !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Pokud se jedná jen a pouze o hubnutí chůzí, efekt nebude moc výrazný.
Záleží na době, rychlosti a pravidelnosti chůze.
Určitě ale pomlůže a redukci urychlí, pokud chůze bude v tempu. Je potřeba docílit aerobního tempa a vydržet v něm aspon 50 min. Není to lehké. ale jde to.
Stejně hlavní je životospráva. Vyvážená, úpravidelná a pestrá.
A dostatek čisté vody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zubejda

Ale jo,na mne to fungovalo,kdysi. Chodily jsme s kamarádkou svižným tempem tak 3/4 hodiny a druhý den jsem měla vždycky o 1kg méně.To jsem měla ještě v pořádku klouby a páteř,dnes už toho moc nenachodím a váha stoupá.
Taky jsem po nástupu do důchodu chodila denně kromě neděle do bazénu uplavat 1km,ale to bylo na nic,jen taková dobrá ranní rozcvička.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek