Jak si vytvořit svůj web?

Nejlepší odpověď
LuciJe

K vytvoření webu potřebujete 2 věci – doménu a hosting. Pokud netrváte na adrese www.vlastni-vymyslene-jmeno.cz (com, net…), pak Vám bude patrně stačit některá ze zdarma nabízených služeb (vaše doména pak bude vypadat následovně: www.vlastni-vymyslene-jmeno.název-služby.cz).

Pokud nemáte zkušenosti s tvorbou webu, doporučuji např. služby www.estranky.cz, www.webnode.cz, www.webgarden.cz, www.sites.goo­gle.com. Zde si pouze určíte, jak mají stránky vypadat a ostatní se nastaví samo. Pro deníčky jsou zajímavé služby www.bloguje.cz, www.pise.cz, www.blog.cz a další.

Pokud si chcete web napsat sama (předpokládá znalost html nebo css) a zdarma, byly by pro Vás vhodné služby www.wz.cz nebo www.ic.cz

Další odpovědi
Attack-design

uplně jednoduché je to na www.webnode.cz máš před sebou reálné stránky a nikoliv html kody, je to uplná brnkačka a zdarma