Meri

Jak si můžu vytvořit vlastní šablonu na webnode?

Doplňuji:
Je tam napsané importovat vlastní šablonu. :D

Odpovědi
Braník

na webnode jsou šablony předem dané a musíš si některou z nich vybrat

anonym

Nijak

Gabrielle

S Webnode pracuji díky úkolu do školy a šablona musí být správně naformátovaná, s tím ti bohužel neporadím… A taky tuším ještě tam bylo něco s CSS kódem.

Manijak

Webnode je hnus, hrůza, šablony jsou hrůza, lepší je wordpress, nebo drupal, ale ne webnode, wordpress ti rovnou zdarma nabízí endora.cz a nebo si kup vlastní doménu a jdi k best-hosting.cz a webhosting si plať, je neomezený, neomezeno dat a všeho, můžeš mít co chceš, a hlavně wordpress, nebo drupal a podpora ti s tím pomůže, ale netahej sem webnode.