Kanovka

vytvoření vlastního programu

chtěla bych si vytvořit vlastní (účetní) program a tak se ptám, zda existuje nějaký program na vytvoření programu
Doplňuji:
v excelu už to vytvořené mám, jedná se mi hlavně o daňovovou evidenci (kniha závazků a pohledávek, kniha faktur a daňovou evidenci), chtěla bych nějaký exe nebo nějaký podobný program, jednoduchý a tak, ale hlavně vytvořený podle mých představ

Nejlepší odpověď
anonym

Součástí kancelářského balíčku MO je kromě wordu a excelu i programovatelný acces.
Ale pracnost s jeho modifikací pro vaše účely není adekvátní výsledku a univerzalitě.
Takže Deli má pravdu, stačí použít již hotový a ověřený free program.

Další odpovědi
Deli

Být Vámi, program netvořím, ale využiju ty, co už někdo vytvořil – určitě budou i volně dostupné na netu.

Tom.Noddy

Nějaké aspoň základní účetnictví by mělo jít vytvořit pomocí různých vzorečků v Microsoft Excelu.

Hlada

Program k vytvoření programu je programovací jazyk. Učit se ale programování k vytvoření jednoho programu by bylo jistě nerentabilní. Pro účetnictví je lepší vybrat si z desítek již vytvořených programů nejlépe vyhovující, případně si jej nechat od tvůrce upravit.

BandiOl

Používáme program aladdin – jsme maximálně spokojeni.
Naprogramovat takový komplex je zdlouhavé a navíc při každé změně legislativy dělat update, upgrade všechno sledovat,… – malý horror. Raději se soustřeďte na to co umíte, nebo se naučte programovat a pak můžete vyrábět programy co hrdlo ráčí.

Zdroj: www.aladdin.cz/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.